Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pisica (partea a 2-a)


Recommended Posts

Fetelor, ce va mai fac mustacioasele???? Garo, cum stau pisu cu sanatatea? Eu am avut un we plin de tandrete si nazbatii cu Bogus care ne-a terorizat pe toti din casa. Ne-am apucat de zugravit (deh, pregatiri de nunta) si el a stat numai in picioarele noastre si ne-a certat ca nu i-am dat atentie!!! tilis Viata e prea scurta ca sa fii normala!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 167
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetele, momentan pot spune ca motanelul a scapat de cutit.Este bine acum, face pipi si maine va fi ultima zi de injectii.Saracul ieri cand i-a facut injectia s-a zbatut, de aproape i-a indoit acul dr. Saracutul nu mai suporta, e intepat si rasintepat.Bine ca maine scapam de injectii. Sper ca pisicutele voastre sa fie bine. Pipici la fetite si pisici. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No' dragelor, poate ca ma intreceti... ori ba! io nu stiu de unde sa incep... ca acum am ... da sa va zic cum le cheama in ordinea veniri lor: Pisa, Mau, Mi, Nana, Miu, Patra, Hercule, Felix, Tomita, Mim, Poc, Muset, Lia, Me, Hai... si cred ca mai era cineva... o ma rog. Nu ma intrebati cum le-am adunat, ca se mai intampla... noroc ca stau la curte si au spatiu ca altfel... Pisa e mama a doua perechi de pui... si e o scatie de pisica care nu are directie si cum te prinde cum te tzoncane... si acum vrea sa suga... ;) Tre sa fug o sa continui[hot] lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce multe vesti s-au adunat decand eu nu am mai venit in vizita (am fost plecata). Ma bucur ca Hugo si Bogus sunt bine si incep sa isi revina. Sa va dau vesti despre Yogi: de luni (15.sept) are colegi de camera (garsoniera) ii cheama Buga si Bugu, sunt 2 carasi aurii pe care ia primit sotzul meu de ziua lui. Yogi e tare nedumerit, ar vrea sa bage labutza la ei dar tzeapa, se uda, asa ca sta mai toata ziua cu nasul lipit de acvariu si mai mangaie sticla din cand in cand da de, da de prinde vreunul. Azi am cumparat un acavariu mai mare si tare mi-e ca disera cand ajung acasa am sa-l gasesc pe Yogi in el (de obicei ii plac cutiile, sa se culcuseasca in ele si sa te atace cand treci pe langa el). [pup] pentru pufoasele voastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...