Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cineva,acolo sus,ma iubeshte!!!


EDDY

Recommended Posts

AHAAHAHAHAHA...Eddy..poveste cu happy end..ca tu chiar te plangeai din cauza asta. Ai vazut bre ca ai scapat de ei???!!!!si care-ti spuneam ca poate scapi de socrela doar "rece"...bine ca traieste sireaca di ia Da tot mai bine solo doar cu masculu si cu gargaritza mica..ca tare bine-i mai sta cu costumasu ala al ei de gargarita..pe bune!!! Hai te-am pupat si eu si Stef si MIhai si pupaciosu ala de barbat-miu!!! KORINA mamica x 2 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=408 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=457
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bravo Eddy bine ca ai scapat de ei,acum esti libera sa faci ce vrei in casa ta.Eu stiu cum e sa stai cu socrii caci si eu sint in aceiasi situatie,dar noi nu o sa scapam de ei niciodata uneori imi vine sa ii dau una in cap lui soacra ce e o scorpie.[mariaj]Ma bucur sincer pentru tine[pup] cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] pentru fiecare dintre cei ce sint alaturi de mine!Parca ma facetzi sa nu ma mai simt asha vinovata!Da,uneori ma simt prost,ca din cauza mea se v-or muta socrii din casa LOR,dar cred ca daca faceau un mic efort,nu se ajungea pina aici.Korinna,nu doresc nici de dushmani sa scap daca singura posibilitate ar fi "reci"!Fereasca Dumnezeu,ca totushi sint oameni mey shi mai ales ca sint parintzii sotzului meu!Dar cu cit ne vedem mai rarutz,cu atit cred ca relatziile se v-or mai incalzi,daca pot spune asha.Ca una ie sa ne vedem cind vreau shi alta ie sa shtiu ca am mereu o umbra-n spate!Las' sa fie sanatoshi ca nu traiesc viatza mea![pup] la familia Pupaciosu' [;)] shi ne auzim soon. Kriss,cu [cina2] nu te contrazic,cu [xinpat] deja shtiu cum va fii,dar cu [bb] ...PAS.Ne-am hotarit,dupa lungi discutzii,ca Naomi va fi copil unik.Imi este greu inca sa ma obishnuiesc cu ideea [:(] dar asta este.Decit nesigurantza pentru 2,mai bine sigurantza 100% pentru 1.La cum merge agricultura acuma,la cit cere creshterea shi educarea unui copil shi mai ales la cit costa numai biletele de avion pentru a merge anual acasa...este cea mai sigura solutzie. Ciufulici,poa' sa fie frigu' cel mai frig,vecinii sa stea ciucuri agatzatzi la ferestre,da' io la prima zi [ispita] home alone NU renuntz nici sa crap!Pai ashtept clipa asta de aproape 4 ani shi acu',cind sint la un pas de ea sa-mi mai pese de starea vremii sau de vecini?Nici nu ma gindesc!La mine-n casa stau cum vreau io!Cui nu-i place,nu se uita sau imi da cu ignore [zz] .Despre pisici,daca nu erau asha de prost invatzate de soacra-mea,sa shtii ca nu aveam absolut nik ku ele;e-adevarat ca le tzineam la distantza de Naomi dar nu le bateam.Dar cind maninci in bucatarie cu wc-ul pisicilor la nas,cind pe masa gaseshti MEREU par de pisica sau mai mishtok,uneori kiar in farfurie...pai [vom] shi prinzi o ura pe ele de nu-tzi mai trebuie nici alea din reclamele de la tv.Nu-i vina lor dar nici io nu-s obligata sa suport,nu? Remy,socrii mei nu-s scorpii dar sint atit de needucatzi shi lipsitzi de cea mai mica urma de respect,incit dupa citeva luni de locuit impreuna,ajunsesem sa ma intreb cu cite persoane m-am casatorit io de fapt [?] Apoi,cu timpul,vazind ca sotzul este de acord in proportzie de 99% cu mine,am zis ca orice ar fi,impreuna mergem pina la capat!Amindoi am promis cindva,"la bine" [xinpat] shi "la greu" [mariaj] ,nu?Apai asha ramine pina cind v-om ajunge mina-n mina la acel capat,oricare ar fi traseul sau duritatea lui. Dragele mele,inca o data va [pup] mult de tot pe toate,va multzumesc din nou pentru toate urarile de bine shi ramine sa bem in ziua "eliberarii" mele,cita bericioaica putetzi duce [alcool] ! Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super veste , EDDY ! Da' cum de s-au hotarat sa plece [recevere]..??? Cum de lasa ei casa lor batraneasca si camera mortuara [ilp]...brrr !!! Nu cumva "aveau un trai imposibil" alaturi de tine ?!! Ei si ? Indiferent ce-a fost , iata c-a avut efect ... Sa fie cu noroc ! In sfarsit , se cheama ca acum sunteti o familie ! Felicitari si pentru sotul tau care ti-a demonstrat de atatea ori ca te iubeste si ca poate fi obiectiv ! De-abia astept berica[bere][alcool][berica]...! Hip-hip-hooraaaay [flo]!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine-ai revenit Floricico shi zi-mi repidea:de ce te bucuri mai tare?De bericioaica sau ca io o sa-mi fac de cap [ispita] in casa mea?Hihihi,cit despre motivul pen'care se muta,io credeam ca shtiu care este shi kiar ma simtzeam prost ca s-a ajuns la asta dar... Astazi,l-am vazut pe socru pus la 'shpe ace,cu un dosar shi "parafa" in mina,pleca undeva.Ei,un'sa plece el cu hirtzoage?ma intrebam io in sinea mea,ca apoi,Naomi avind mincarici in [indecent] shi nedorind sa doarma dupa masa de prinz,am decis sa ieshim la plimbare shi asha am aflat shi raspunsul.Socrella era in fatza casei shi dadea foc la ceva hirtzogaraie de-a ei;cind m-a vazut ieshind,a venit la mine shi cu o voce din-aia teatral studiata,cu tremurici in glas,imi spune:"cred ca deja tzi-a spus Takashi ca io shi otto,in luna Noiembrie ne mutam la unul din apartamentele noi de linga benzinarie."Io:da,mi-a zis,shi?Dupa ce shi-a dres putzin glasul,imi da lovitura:shtii,kiar daca nu o sa mai locuim in aceeashi casa,tu o sa ramii mereu fata mea shi mi-ar place sa vi cu Naomi-chan pe la noi,sa mai stam de vorba,sa ne aduci ciorba cind o sa ai timp sa gateshti,bla-bla-bla.Io o tzineam de-acuma numa' cu Ihi,da,da,siiigur ca da,numa' sa termine odata shi sa ma lase sa plec cu fii-mea care,deja incepuse sa zbiere de nervi.Dar tot ea,continua:"ai vazut ca a plecat otto sa faca actele?Da,ne mutam ca deja nu mai puteam sta aici,DE FRIG!!!"Nu mai conteaza ce a mai lalait dupa,caci ce ma interesa,aflasem!DECI nu se muta ca ar fi intzeles starea de stress shi de oboseala la care m-au adus,ci o fac din cauza frigului care este in camera lor pe timp de iarna!Da,este adevarat ca-i frig shi umezeala in camera aia,ca nu au incalzire in ea shi sint batrini shi de aceea ii cred ca asta-i un motiv dar numai asta sa fie?Oricum,asta m-a ajutat sa nu ma mai simt vinovata de plecarea lor [zz] !Ce sa mai spun?Ca ishi iau shi jivinele cu ei shi tot bagajul din "camera mortuara" shi sa vedetzi ce casa marfa o sa am io la primavara [bis][bis][bis] Aaa,sa nu uit!Cind s-a intors socru de la primarie,i-a dat keile de la noul apartament lu' al meu sotz shi i-a zis sa mergem shi noi sa vedem locuintza,ceea ce noi am shi facut.Mai bine nu ma duceam [bang] !Shtitzi cit de mishto shi de mare este casoaia aia???Nu este mini-bloc,ci o casa mare cu doua apartamente,fiecare apartament avind loc de parcare pentru 2 mashini,baie,bucatarie,3 camere mari,balcon,gradina pentru flori shi zarzavaturi shi o camera gen boxa,exact la intrarea in casa.Ce mai,am ramas foarte placut impresionata de ceea ce face primaria aici!Shi ca sa fie totul super,kiria pe care o platesc ei(ca-s pensionari)este de nici 100$ lunar,iar daca noi am inkiria ceva la fel,ne-ar costa minim 500$ lunar [bang] !Shi ca sa inkei uimindu-va,am sa va spun shi ca socrella,vazind-o pe Naomi ce extaziata era in casa cea noua unde s-a putut plimba peste tot,sa bata cu palmele in geamuri,sa intre in shifoniere fara ca io sau tati sa-i spunem NU IE VOIE shi avea toate camerele goale la dispozitzia ei,mi-a dat MIE keile casei spunindu-mi ca pina se muta ei,mai este o luna shi ceva,timp in care daca vreau sa vin sa o las pe Naomi sa zburde prin casa goala,sint libera sa o fac,apoi,in primavara,ei ii v-or face lu' Naomi-chan gradina de joaca speciala!Ce sa mai zic???Acuma este clar ca se v-or muta asha ca ramine doar sa dau berea in ziua cea mare shi sa multumesc inca o data ca CINEVA,ACOLO SUS,MA IUBESTE!!! Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Ta-na-na-nam-ta-naaam [batetoba] !!!Ziua cea mare a venit!Bineintzeles ca fara sa ma anuntze shi pe mine nimeni,in prealabil,(dar oricum nu mai conteaza)astazi am scapat de socrii [disco] !Shtitzi cum ma simt?Ushurata,relaxata,fericita,multzumita shi in sfirshit libera sa fac ce vreau shi cum vreau in casa MEA [^] A venit ziua asta,cum nu se poate mai la fix,ca Naomi merge bine shi deja devenise un calvar timpul in care eram singure acasa shi trebuia sa-i gatesc de prinz,iar ea trebuia sa stea in scaunelul plimbaretz. Pai cum sa mai tzii in scaun,un omuletz ce abia a descoperit ca poate merge shi ajunge unde shi-a dorit?Ei,daca o vedeatzi astazi pe tero-chan...leshinatzi de ris.Io una,kit ca aveam mincarea pe aragaz,tot am riscat shi am alergat cu camera video prin casa dupa ea,sa-i surprind imaginea extaziata a fetzei.Mey fetelor,pina acum o lasam sa mearga numai in cele doua camere de la etaj,caci la parter unde este shi bucataria,este(era [;)] )mereu plin de par de mitze shi alte cele shi am preferat sa o aud plingind,decit sa o vad iarashi vomitind par de pisica;dar astazi,in timp ce socrii,sotzul shi cumnatzii mei erau in focul mutarilor,am lasat terorica libera la parter,cu ushile deskise la 3 camere+bucatarie.Nu va pot descrie cum a reactzionat!A fost asha de surprinsa shi fericita,ca incerca sa fuga in acelashi timp in mai multe directzii.Ore de neuitat,pe cuvintul meu!Singura camera in care nu prea o tenteaza sa intre,este fosta "camera mortuara",cum o numeam eu shi sotzu';in rest...unde-i usha deskisa,o sa o vedetzi shi pe tero-chan gramada.Sint super fericita [bis] !!! Asta-seara,am fost deja sa vedem nishte covoare shi am shi comandat unu ce ne va fi adus miine dimineatza,am deja o lunga listutza de noi cumparaturi shi miine este ziua de shmotru la greu.Ce conteaza ca la capatul zilei am sa fiu lata de oboseala?Doar am sa am casa curata shi ordonata asha cum mi-am dorit intotdeauna,iar Naomica va putea alerga peste tot,fara retzineri sau temeri din partea mea ca va pune mina pe cine shtie ce rahat sau ca va papa scirbosul par de mitza.Shi bineintzeles ca la capatul zilei,daca o sa ma mai tzina balamalele,am sa ma ekipez [ispita] meseriash,ca sa-mi implinesc shi eu dorintza veke:sa stau imbracata lejer in casa mea,fara sa ma jenez de nimeni. Kiar daca miine nu am sa mai fiu in stare de [striptis] ,[ispita] sau [xinpat] alte cele...las' ca shi miine mai este o zi.De acum,nu ma mai grabeshte nimeni,nu ma mai retzine nimik shi deci...intimitatea este binevenita in sinul familiei mele [pathot] Multzi [pup] tuturor shi va rog sa betzi tot ceea ce doritzi,in cinstea mea!Hai NOROK [bere] shi sa betzi cit doritzi;totul se deconteaza [;)] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...