Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ajutati doua gemene


Recommended Posts

reproduc un articol din "draga mea": "Eu si sotul meu, Dumitru, suntem parintii a patru copii: Sorin-Adrian, de 10 ani, si Vasile, de 9 ani, si doua fetite gemene:Ana-Maria si Ramona-Alexandra, nascute pe 22.11.2001. Eu lucrez la fabrica de dulciuri din comuna in care locuim, dar acum sunt in concediu postnatal pana cand fetele vor implini 2 ani. Sotul meu nu are serviciu si evident cu patru copii nu prea ne descurcam din banii mei de concediu. Nu am avut mari probleme cu fetele, desi nu au supt, iar acum le dau lapte mai putin. Mananca ce mancam si noi. Ziua le mai las in curte in piciorusele goale, dar sub supravegherea mamei mele.... Tot ce au purtat pana acum au fost de fapt hainutele ramase de la baieti. Nici jucarii nu le-am luat, am mai recuperat din cele stricate de baieti. Recunosc, mi-ar trebui un ajutor cat de mic. Sa fie sanatosi toti cititorii care vor sa ne ajute. Cu respect, Carmen Macoviciuc, loc. Balotesti, jud. Ilfov cred ca le-ar prinde bine orice ajutor in hainute, incaltaminte, mai ales ca vine iarna. Aveti hainute sau jucarii sau incaltaminte ramase de la copiii vostri cu care nu mai aveti ce face si care li s-ar potrivi (avand in vedere ca in curand fac doi anisori)? sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia] Imi pare rau ca eu nu am posibilitatea de a le ajuta pe aceste doua fetitze,caci Naomi nu are nici 1 an macar.Dar daca mai shtii pe cineva care are nevoie de hainutze pentru bb pina intr-un an,potzi sa-mi scri un PM cind doreshti.Eu am mai ajutat o mamica de fetitza dar acum shi fetitza ei a crescut shi nu i s-ar mai potrivi nik de la gargaritza mea. Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim eddy. nici eu nu pot ajuta gemenele, ca si puiu' meu abia a facut cinci luni. imi pare rau pentru ele, tonul scrisorii mi s-a parut de bun simt iar mamica respectiva nu a cerut bani ci obiecte uzate. imi pare rau ca nu o putem ajuta. sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihuletu, am sa incerc sa vad ce pot sa fac...aceasta e adresa ei? Din pacate trebuie sa astept pina va vei cumnata -mea din America si sa vad daca ea poate sa faca ceva de acolo,cu toate ca locuieste in Timisoara. "Un sfirsit e un inceput..." ella& laura,andrei,andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...