Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutari la mamici, burtici si bebici![flo] Ideea lui Dede cu Tineretului si Mall este buna si dintr-un alt motiv: chiar daca este o vreme ciudata, asa cum spunea Claudia, se poate ajunge imediat dintr-un loc in altul intrucat exista doua linii de tramvaie directe: 19 si 50. Chiar daca s-ar forma doua tabere, ar fi de-ajuns sa fie doua persoane, de preferinta stabilite dinainte, care sa mearga pentru orice eventualitate in cele doua locuri si sa indrume poporul catre destinatia corecta. Daca n-o sa lucrez pe 12, o sa ajung si eu la intalneala... [si-eu] ...desi nu sunt inca posesor de bb[copil]! Numai bine![pup] Catalin ________________________ Think pink!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu va propun sa ne intalnim dimineata, pentru ca eu si Ancuta plecam duminica dupa amiaza spre casa, asa ca dupa ora 15 nu cred ca mai suntem prin preajma. Desigur, cel mai mult mi-ar fi placut ca intalnirea sa fi fost sambata (asa am trait eu cu impresia asta....) dar inteleg ca multi lucreaza sambata, asa ca, pica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vilma
Eu va propun sa ne intalnim dimineata, pentru ca eu si Ancuta plecam duminica dupa amiaza spre casa, asa ca dupa ora 15 nu cred ca mai suntem prin preajma. Desigur, cel mai mult mi-ar fi placut ca intalnirea sa fi fost sambata (asa am trait eu cu impresia asta....) dar inteleg ca multi lucreaza sambata, asa ca, pica.
pai io zic ca e musai sa ne vedem în jur de ora 10, când cred eu ca totzi piticii sunt treji, ca dupe aia încep sa pice ca mushtele! io propun ora 10 - cel mult 10.30. ok? "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok cu 10. marina PS: in tineretului e o poienita unde joaca table niste neni...uite ca nu stiu daca sunt si duminica dimineata acolo. Oricum e o poienita si niste banci de jur imprejur. Langa este iar o poienita cu leagane si tot felul de nebuneli din astea , de fapt sunt 2 locuri de joaca. Plasamentul e oarecum central, paralel cu bulevardul Tineretului. De la intrarea mare (metrou, tramvai, autobuz)se ajunge simplu. Fetele care stau in tineretului aveti idee despre ce locuri vorbesc...pe aleea mamicilor? Ce ziceti de locurile astea? Mai aveti idei? daca ne punem cat de cat de acord o sa fac o harta pt toata lumea. In plus locurile sunt TAAAAAAARE departe de apa si pesti[:D], dar ca sa ajungi tb sa treci pe langa masinute[:D](in principiu...lui cl o sa-i spun si traseul ocolitor[:D]). Ce ziceti? marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Marina ... dar ca sa ajungi tb sa treci pe langa masinute[:D](in principiu...lui cl o sa-i spun si traseul ocolitor[:D]). Ce ziceti? marina
Marina, multam frumos! Problema este ca Alex deja cunoaste traseul, le-a depistat si pe alea dinspre Tineretului si pe cele de la Brancoveanu, c-am facut la pas tot traseul! Deci, noi stim aleea principala dinspre Tineretului, cea cu fantanile arteziene. Pe unde e locul de care spuneai Marina? E mai aproape de statia Tineretului sau de Brancoveanu? Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...