Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
lamuriti-ma si pe mine, va rog. Daca e vremea urata si mergem la Mall, ce pot face copiii acolo? E ceva amenajat pentru ei? Oricum, daca va intalniti asa devreme,noi nu cred ca o sa ajungem. Poate doar sa va mai gasim acolo pe la 12-13 Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bun.De la 10 incolo.[:)] Pot sa ma mangai putzin singura pe creshtet si sa ma laud oliaca?[alcool]Ca tare-s cumintzica si flexibila... Hai sa recapitulam: Daca ploua ne vedem la Mall la ora 10(de la 10 incolo[:)])....ramane de stabilit exact unde la Mall. Daca nu ploua,ne vedem in Parcul Tineretului,tot asa,ramane de stabilit exact unde(avem nevoie de un punct de reper usor de gasit),tot la 10(de la 10 incolo...[:)] Asteptam reperele. [pup] Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parcul Tineretului - intrarea dinspre statia de Metrou TINERETULUI, unde este trambulina - eu cred ca acolo este cel mai bine. Apoi, om merge unde "cunoscatorii" stiu un loc mai mishto. La Mall, la etajul 3, in dreptul scarilor rulante, pe undeva, eu zic ca ne-om gasi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dede
Parcul Tineretului - intrarea dinspre statia de Metrou TINERETULUI, unde este trambulina - eu cred ca acolo este cel mai bine. Apoi, om merge unde "cunoscatorii" stiu un loc mai mishto. La Mall, la etajul 3, in dreptul scarilor rulante, pe undeva, eu zic ca ne-om gasi.
OK!Asa sa fie! Va rog sa va confectionati niste ecusoane,ca sa ne putem recunoaste. hihi...abia astept sa ne vedem![:)] Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Lia OK!Asa sa fie! Va rog sa va confectionati niste ecusoane,ca sa ne putem recunoaste. hihi...abia astept sa ne vedem![:)] Lia&Andrew
OK, fara etichete lipite caci mie nu mi-au stat. Am vazut la previoasele intalniri etichete lipite pe brat, pe BB, pe airbaguri, pe carut ... Te-ai gandit la ceva anume ? Iau ecusonul de la job si scriu ceva pe el (....[:D]) ? mama blonda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...