Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lia, ma bag si eu in seama! sa ai Drum Bun! si felicitari pt. initiativa.[:D] pe de alta parte te invidiez.ce mi-as fi placut sa fiu si eu "acasa". sa nu uitati sa ne puneti si noua celor de peste garla,poze cu DC de "acasa" [;)] sa aveti vreme buna si distractie la maxim! [RO] ange,mamica de 2 ori http://community.webshots.com/user/maiaioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunday 10/12 Forecast in Detail for BUCHAREST Day Warm with clouds and sun High 24° C Low 9° C Maximum RealFeel 23° C RealFeel Shade 22° C Winds S at 9 km/h Wind Gusts 19 km/h Maximum UV 3 Thunderstorm Probability 1% Amount of Precipitation 0.0 mm Amount of Rain 0.0 mm Amount of Snow 0.0 mm Hours of Precipitation 0 Speram ca asa sa fie ! Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din pacate noi trebuie sa ne retragem ptr. ca mergem la ziua nepotelei noastre....imi pare foarte rau, este la 100 km departare si nu pot venii la intalnire...o sa-mi povestiti voi, dar tare rau imi pare...vreme frumoasa si copii cuminti Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by joxy
Sunday 10/12 Forecast in Detail for BUCHAREST Day Warm with clouds and sun High 24° C Low 9° C Maximum RealFeel 23° C RealFeel Shade 22° C Winds S at 9 km/h Wind Gusts 19 km/h Maximum UV 3 Thunderstorm Probability 1% Amount of Precipitation 0.0 mm Amount of Rain 0.0 mm Amount of Snow 0.0 mm Hours of Precipitation 0 Speram ca asa sa fie ! Cu respect, Florin
Gata sefu', am priceput, se intampla in Romania ... mama L cu creierii funda, si-i mai arde si de glume !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit din nou![hia] Exista pe undeva pe forum vreun ecuson gata facut pe care sa-l printam? Am vazut mai inainte pomenit ceva de ecuson si ma gandeam ca nu-l gasesc eu...[:I] Daca nu exista inca unul si e nevoie de asa ceva, mai e timp pentru asa ceva... Macar pentru mai multa reclama site-ului, caci sunt sigur ca nu poate exista confuzie cand vor veni zeci de mamici, burtici si ingerasi![invazie] Catalin ________________________ Think pink![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by e-cata
Bun gasit din nou![hia] Exista pe undeva pe forum vreun ecuson gata facut pe care sa-l printam? Am vazut mai inainte pomenit ceva de ecuson si ma gandeam ca nu-l gasesc eu...[:I] Daca nu exista inca unul si e nevoie de asa ceva, mai e timp pentru asa ceva... Macar pentru mai multa reclama site-ului, caci sunt sigur ca nu poate exista confuzie cand vor veni zeci de mamici, burtici si ingerasi![invazie] Catalin ________________________ Think pink![flo]
Pune-te pe treaba, " prepara " unul si il adoptam ! Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi vrem sa venim. alexandra mare,alexandra mica si tati...care tati ne aduce,dar nu stim daca se incumeta sa si participe!poate daca mai sunt si alti tatici!:))) tineretului e parcul copilariei mele,asa ca mi-e tare draga alegerea! see ya soon!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost activa in ultima vreme (am descoperit forumul in primavara) si azi am vazut anuntul. Mi se pare o ideee excelenta sa existe astfel de intalniri si voiam sa intreb daca putem sa venim si noi (eu si baietelul, eventual si cu taticul) sa va cunoastem. multumim cristiana si danut cris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...