Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
"Hai sa recapitulam: Daca ploua, daca e frig rau sau bate vântu', ne vedem la Mall la ora 10(de la 10 incolo). La Mall, la etajul 3, in dreptul scarilor rulante, pe undeva, eu zic ca ne-om gasi" "Daca nu ploua,ne vedem in Parcul Tineretului,tot la 10(de la 10 incolo... Parcul Tineretului - intrarea dinspre statia de Metrou TINERETULUI, unde este trambulina - eu cred ca acolo este cel mai bine. Apoi, om merge unde "cunoscatorii" stiu un loc mai mishto." Copiat dupe Lia si DeDe... ca mi-o fost lene sa scriu. Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Momentan sunt in Bucuresti. M-am tot gandit cum sa fac sa raman pana in data de 12 insa din pacate voi pleca din Bucuresti joi seara spre casa. Asta mi-e "norocul". Nu am vrut sa scriu nimic dar parerea de rau nu m-a lasat in pace. Atat de aproape chiar si fizic...de data de 12. Asta e! Chiar acum scriu din biroul de aici din Bucuresti. Sper sa fiti cati mai multi, si sa va cunoasteti "face to face". Dede sper sa editeze un nou articol la fel de reusit ca si cel precedent. Si nu uitati de poze. Marius (www.desprecopii.com)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by marius
Momentan sunt in Bucuresti. M-am tot gandit cum sa fac sa raman pana in data de 12 insa din pacate voi pleca din Bucuresti joi seara spre casa. Asta mi-e "norocul". Nu am vrut sa scriu nimic dar parerea de rau nu m-a lasat in pace. Atat de aproape chiar si fizic...de data de 12. Asta e! Chiar acum scriu din biroul de aici din Bucuresti. Sper sa fiti cati mai multi, si sa va cunoasteti "face to face". Dede sper sa editeze un nou articol la fel de reusit ca si cel precedent. Si nu uitati de poze. Marius (www.desprecopii.com)
Marius, de ce n-ai spus mai din timp? Lia este in tara si, sunt sigura, am fi aranjat alta zi pentru intalnire. Poate reusesti sa ajungi, pana la urma, cu fetele tale, la una din intalniri. Noi o sa bem o bere si ne vom gandi la tine.[:D] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Dragi prieteni - ne pare rau ca nu putem fi si noi cu voi. Speram insa sa vina si ocazii in care sa facem mega-intilniri si sa fim si noi prin preajma. Am incercat sa va trimitem cite ceva - dar planurile noastre nu s-au concretizat la timp. Va trimitem insa multa dragoste si prietenie. Asteptam poze si impresii. Vom fi cu gandul la voi. mii de pupuri [dc] Pentru parinti... despre copii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moaaaaaaaaamaaa, domenica e ultima zi de festivalu' agriculturii sau cam ashea ceva în Parcul Tineretului, cu buluceala, mici, bere, tarabe, legume, fructe....sa vezi balamuceala!!! :-))))) "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din cate imi aduc eu aminte de anul trecut, aia a recoltei s-a desfasurat in fata fostului palat al pionierilor (actual palat al copilului!?!?). Deci in nici un caz nu au legatura cu intrarea in parc dinspre liceul Sincai, unde ne vom intalni noi, asa ca nu va facteti probleme. Pupici, Andreia si bb Ilinca. ABrotea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...