Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Incercam sa ajungem si noi, cu toate ca suntem cam mititei. Da' mai gasim pe cineva dupa 12 ? Ar fi prima intalneala la care am participa. De la locul intalnirii se misuna, de obicei, prin alte parti? Pe unde credeti ca o sa fie gasca pe la 12.30? Alexia (4 luni si 20 de zile), Talexia(=tata lu' Alexia), Mama lu' Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by talexia
Incercam sa ajungem si noi, cu toate ca suntem cam mititei. Da' mai gasim pe cineva dupa 12 ? Ar fi prima intalneala la care am participa. De la locul intalnirii se misuna, de obicei, prin alte parti? Pe unde credeti ca o sa fie gasca pe la 12.30? Alexia (4 luni si 20 de zile), Talexia(=tata lu' Alexia), Mama lu' Alexia
12 noaptea ? Gasiti, gasiti, ca io tre' sa fiu d'aboia la 8 la serviciu'... Haideti, ca ne-om intalni noi, mai ales la ce scandal presupun ca o sa fie. Mamaroi, ti le decojeshte Ovidiu de acasa ?!?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tarabele cu produse sunt instalate deja, exact unde e parcarea. Asa ca poate pentru intirziatzi in ale aprovizionarii de iarna...[:D] Basca bere mititei, taraf lautari, plus poze de grup inainte si dupa intilneala. [:D] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uff,ce rau imi pare !!!Am tot stat in expectativa ..poate poate nu trebuie sa plec din bucuresti pe 12....Dar am asteptat degeaba...cam peste 2-3 ore plec...deci se pare ca ratez a doau megaintalnire:(((.Va urez o intalnire frumoasa,vreme frumoasa,sa reusiti sa va cunoasteti cat mai bine,sa faceti multe multe poze si un articol pe masura sa stim si noi cum a fost, si "harjoneala "placuta la bebici!!! Va pup pe toti si o sa ma gandesc cu siguranta la voi !!! Adina si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit si eu [bang] cu toate ca poate e cam tirzior sa mai citeasca cineva rapsunsul pina la intalneala...s-ar putea (in procent fifty-fifty) sa venim si noi maine in parc sa ne mai vedem, dar nu cred ca cu bebele caci nu imi vine sa-l scot acum din casa cind nu prea e in cea mai buna "dispozitie", asa ca o sa va plictisim cu mutrele noastre, dar asta este! Mie mi-e dor sa ne mai vedem, asa ca inghititi-ne si voi pt fro juma de ora, deh...dupa sloganul "voi nu ma vreti, io va vreau[:D]". Promitem ca la intalnirea urmatoare vom veni in trei(poate de sarbatori, ca anul trecut, ce ziceti?!?!?). Io am bagat shopirlitza acum, ramine sa hotariti si voi! danat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danat scumpa, sigur ca puteti veni asa cum considerati voi ca este bine pt. bb..in 2 sau 3...mie tare mult mi-ar palcea sa va cunosc...si imi place sa cred ca si fetelor le va face placere sa te (re)vada...si mai ales ca aceasta iesire itzi va face bine, te va ajuta sa iesi putin din starea asta de tranzitie si sunt sigura ca va fi totul OK.. va astept cu drag.[bis].. pupic dulce [copil][pup] fata cu etichetele de la intrarea in park[pk][alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tzuc, daca tu esti fata cu condica, pe noi te rog sa nu ne treci absenti, numa' intarziati, ca o sa venim dupa ora 12, a intervenit o treaba pe la 11 juma', si noi oricum suntem famelie de puturosi... sper sa va mai gasim. Pe maine, dragilor! [pup] http://community.webshots.com/user/r0isin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...