Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

Sigur,Dana![flo] Listuta arata cam asa pana acum:) Florin(Joxy),Andreea si Ana-Ilinca Marina si Mariutza Monica,Leo si Vladutz Ioana(Tumpi) cu cineva Janina si Alexandra Dana P. Mari(Mazarica) si Vladut Lia cu sau fara Iepu' Va rog sa faceti propuneri in legatura cu locul unde credeti ca ar fi bine sa ne intalnim![:)] Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lia, pot veni si eu cu una bucata Andrei-5ani si una bucata Sebastian-Mihai-4ani? Fiind octombrie, poate ne intalnim undeva inauntru, undeva cu jucarii, voi stiti vreun loc fetelor? [alcool], nu,nu m-am inbatat, dar daca am gasi si pe cineva sa stea cu copiiiiiiiii, poate am putea sa si vorbim intre noi. Ultima data, pe 2 august, eu am venit cu sotul-pe post de baby-siter, faina idee nu? (sa stiti ca tati a fost disciplinat si m-a lasat sa vorbesc cu fetili')[:D][:D][detectiv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rodica
Lia, pot veni si eu cu una bucata Andrei-5ani si una bucata Sebastian-Mihai-4ani? Fiind octombrie, poate ne intalnim undeva inauntru, undeva cu jucarii, voi stiti vreun loc fetelor? [alcool], nu,nu m-am inbatat, dar daca am gasi si pe cineva sa stea cu copiiiiiiiii, poate am putea sa si vorbim intre noi. Ultima data, pe 2 august, eu am venit cu sotul-pe post de baby-siter, faina idee nu? (sa stiti ca tati a fost disciplinat si m-a lasat sa vorbesc cu fetili')[:D][:D][detectiv]
[:D][:D][:D] NUUUU, nu te-ai imbatat! Eu ma gandesc daca sa-i las singuri acasa sau in alta parte (program de barbati!!![:D]), ca sa pot sa stau si eu linistita de vorba cu voi si sa va cunosc mai bine, ca altfel...ma cam fugareste Alex! [:D] Ma mai gandesc! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rodica,sigur ca puteti veni![flo]Sper ca listuta va deveni o lista respectabila[:)] Listuta arata cam asa pana acum:) Florin(Joxy),Andreea si Ana-Ilinca Marina si Mariutza Monica,Leo si Vladutz Ioana(Tumpi) cu cineva Janina si Alexandra Dana P. Mari(Mazarica) si Vladut Lia cu sau fara Iepu' Claudia(cl),Sam si Alex Rodica,Andrei(5 ani) si Mihai(4 ani) Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamici, pitici, taticisi burtici...ma primiti si pe mine? nu am bb si nici burtici..dar tare mult as vrea sa vin si eu..probabil singura, sotul este mai comod si cred ..va prefera computerul...asa ca..eu ma inscriu... astept detalii pt. loc si ora.. va pup Cati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca am terminat cu licenta si sunt mai mult [alcool] aveam orbu' gainilor si nu vedeam subiectu' mare cu intalneala[bang] Noroc cu Joxy Giocsanu de m-a luminat... Respecte, domnule..... Lia, de abia asteptam - Catalina (1 an pe 17 septembrie) si Mami - sa va cunoastem. Nu stiu unde ar fi nimerit sa ne vedem, cred ca la McDonalds sunt jucarii, habar nu prea am. Oricum, noi venim oriunde v-ati intalni. Pupici multi! Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebi si eu abia astept sa va cunosc![flo] Listuta a mai crescut putin si arata cam asa pana acum:) Florin(Joxy),Andreea si Ana-Ilinca Marina si Mariutza Monica,Leo si Vladutz Ioana(Tumpi) cu cineva Janina si Alexandra Dana P. Mari(Mazarica) si Vladut Lia cu sau fara Iepu' Claudia(cl),Sam si Alex Rodica,Andrei(5 ani) si Mihai(4 ani) Vilma cu Ancuta si burtica Iulia(VeronicaI) Cati(Tzuc) Diana(Bebi) si Catalina [pup], Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...