Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ma inscriu si eu, mama Roxana cu Maria -Andreea(aproape 3 ani) nu cred ca vom putea sa ne vedem in parc, avand in vedere ca s-a anuntat vreme destul de rece, deci undeva intr-un kloc acoperit si caldut Mc'Donalds este bun sau poate pana atunci se face la mall etajul 3 cu loc de joaca pentru copilasi..acum de care si cum , stabilim mai atunci, fiecare sa-si gaseasca un Mac, problema este ca nu stiu daca vom avea loc in vre-un mac, decat sa inchiriem pur si simplu unul, un local intreg, o sa ma interesez sa vad daca se poate pupici Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu una zic ca intr-un Mc, chiar nu o sa avem loc...mai alerg ca unii pitici si alerga....eu...raman tot La Parcul Tineretului...asta daca nu ploua...pt ca daca e numai frig..putem sa ne imbracam mai gros... Iar daca este chiar urat..si nu putem sta afara...chiar nu vad unde putem intra...serios... Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Parcul Tineretului sunt cateva terase acoperite si nu inteleg de ce toata lumea spune ca va ploua. NU VA PLOUA PTR. CA NE INTALNIM NOI. Niciodata cand ne-am intalnit nu a plouat. Si eu ma inscriu cu Maxu 3,8 ani. Si sa veniti cu paine uscata ptr. pesti. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi nu vom putea veni pt ca vom avea o nunta pe 11 oct::(( sau poate ca vom veni..depinde de ora...poate o punem mai pe seara? sa se trezeasca si mami puturosel? dar am o sugestie de loc de intalnire pt voi MAGAZINUL UNIREA la etajul 3 e un loc special amenajat pt copii; Biutza mea se joaca tare frumos acolo...biciclete, topogan, casutze..\multi ursuleti si iepurasi..etc.. sa mergeti sa vedeti...e deasupra librariei Diverta, la etajul 3....are scaune pe margine...si un covor imens in mijloc unde se pot juca gagalicii... singurul lucru mai aiurea e ca nu au parintii nici o cafea ceva...dar mc donaldul e la parter asa ca...puteti lua la pachet..sau daca se plictisesc copilandrii la locul de joaca..va puteti retrage la mac... PS: daca e soare...se poate iesi in parcul de la fantani...cel din fatza mag unirea... [flo] bb Bia si mami Cori [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi Oana cu Cristi si Corina (alias madycm) cu Matei. Locul???Ar fi bine sa fie acoperit ca deja soarele numai e asa de prietenos in octombrie....Ar fi indicat un MCDONALDS...dar sa vedem poate are cineva o idee mai buna....[si-eu] OANA si [copil] CRISTI http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=oanamarchezi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu propun ca atunci cand va decideti asupra locului sa o faceti in jurul datei de 12 oct. ca sa puteti alege un loc cat mai adecvat,apoi un e-mail la toata lumea inscrisa pe lista cu loc,ora ,cum ne recunoastem etc.Si nu va dati seama ca o sa fim mai ceva ca pe stadion?toti piticii misunand..........Cred ca o sa fie super!!!!!!!!!Deci ne puneti si pe noi pe lista;MADALINA,MARIUS SI BEBE ARMAND,atunci 1,6 ani. M.DRAGU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...