Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INTALNIRE DC IN BUCURESTI,PE 12 OCTOMBRIE


Lia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si noi vrem sa venim!!! dar inca nu promitem nimic, pt ca nu stim ce se va mai intampla pana atunci, nu stim ce timp liber vom avea (pe 25 oct avem nunta)...dar, de vrut, vrem:) ariel http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc1 http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutik voios again![:)] Din ce am sapat(io habar n-am pe unde-s parcurile,nici macar Mall-ul nu stiu unde-i[:I],da' ma descurc cumva sa ajung in locul unde ne vom vedea...am agiuns la urmatoarele concluzii: In Unirea la et. 3 nu incape o nunta mare ca a noastra,deci pica. Parcul IOR pare o varianta buna in situatia in care vremea este buna.Au mai fost acolo intalniri care au decurs intr-un mod fericit multumita facilitatilor existente si spatiului larg. la Mall iarasi se pare ca am incapea cu succes(suntem mai mult de 100 de oameni). Va rog sa ma credeti ca sunt impartiala,casa mea e la 400 de km distanta de oricare din parcurile bucurestene[:)]. Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehehe, mare petrecere, cu invitati de seama si pretentii pe masura [:p] Suntem multi - asta e bine !!! Sau nu .... om vedea. Sincer, nu stiu ce e cu Unirea, etajul 3 - totusi, nu cred ca-ncapem. Aceeasi problema si cu MecDo. La Mall, sigur avem loc - cum zicea si Monica, dimineata pe la 10-11 chiar e liber si am putea sa ne destrabalam in voie. E destul de accesibil ca mijloace de transport si nu cred ca o sa avem nici o problema "organizatorica" sau "auditiva" :D! Asta daca e urat afara. Daca e ca azi, ar fi pacat sa nu ne intalnim intr-un parc. CARE? Si acuma, balamucul :)))). Evident ca nu vom fi toti multumiti, oricare ar fi alegerea. In IOR am fost de 2 ori, a fost super-bine si e parcul pe care-l cunosc cel mai bine. Personal, daca be-ntalnim in IOR, o sa stau de la 9 dimineata la 9 seara cu voi [grup] Totusi, admit faptul ca e departe de foarte multi. La fel ca si Moghiorosh :D De aceea, cred ca orice parc "central" ar putea fi bun, cu conditia sa ne accepte. Da' care, asta e intrebarea [alcool]? Si pentru ca trebuie sa ne decidem, haideti sa mergem in Tineretului - poate nu e asa central, personal nu am fost decat de cateva ori acolo, da' din ce s-a spus la acest subiect e un parc frumos, mare, verde si populat :D:D:D. Concluziile mele : vreme urata, Mall - soare afara: Tineretului. E bine??? DeDe Mammma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...