Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

APOCALIPSÃ SAU NU?


Recommended Posts

CREDEÞI CÃ CE SE ÎNTÃMPLÃ,ASTÃZI ÎN ROMÃNIA SAU ORIUNDE ÎN LUME,CRIME ,VIOLURI,OMORURI,INCESTURI,LIPSÃ DE RESPECT FAÞÃ DE SEMENII NOªTRI,COMODITATE ,IGNORANÞÃ ETC,ESTE SAU NU APOCALIPSÃ? PERSONAL: DA NU CREDEÞI.... CITIÞI BIBLIA CREªTIN ORTODOXÃ,ªI VEÞI VEDEA SEMNELE. SUNT ORTODOXÃ,NU FAC PARTE DIN NICI O SECTÃ SAU RELIGIE,DAR ADEVÃRUL ESTE CÃ SUNTEM F F F RÃI,EGOIªTI ªI NEPÃSAREA NE DUCE LA PIERZANIE.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ai venit printre noi mai intii[hia],[flo][flo],sedere placuta si lunga!am vazut ca esti membra abia din 4 a 9-a O!!!draga SEBA,semnele sint multe numai cine nu vrea sa le vada nu le vede,vrei unul concret? ai vazut reportajul despre leoaica care s-a separat de haita si a adoptat un pui de caprioara salbateca(i-mi scapa denumirea exacta acum)ai vazut cum dormea puiul linga leoaica si cum ea il dezmierda cu laba ei? ,iar dupa ce puiul scapat de sub supravegherea ei a fost mincat de un alt leu ,ea si-a adoptat altul!!!ce spun toate astea? numai cine nu vrea sa stie nu stie!!![flo][flo][flo] Aura&Luca,18 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Aurelia
Bine ai venit printre noi mai intii[hia],[flo][flo],sedere placuta si lunga!am vazut ca esti membra abia din 4 a 9-a O!!!draga SEBA,semnele sint multe numai cine nu vrea sa le vada nu le vede,vrei unul concret? ai vazut reportajul despre leoaica care s-a separat de haita si a adoptat un pui de caprioara salbateca(i-mi scapa denumirea exacta acum)ai vazut cum dormea puiul linga leoaica si cum ea il dezmierda cu laba ei? ,iar dupa ce puiul scapat de sub supravegherea ei a fost mincat de un alt leu ,ea si-a adoptat altul!!!ce spun toate astea? numai cine nu vrea sa stie nu stie!!![flo][flo][flo] Aura&Luca,18 luni
Mai era o legenda cu niste gemeni crescuti de o lupoaica, un razboi de o suta de ani, citeva conflagratii mondiale si camere de gazare. Desigur ca nu ne mai smulg lacrimi acum, dar chiar credeti in "zapezile de altadata"? Fiecare epoca si-a avut mizeriile lor, iar morala de astazi nu mi se pare cu mult inferioara celei din Roma antica. Sau din Evul mediu intunecat. Sau din timpul razboiului din Vietnam. In fine, chestie de optica Just an opinion, I could be wrong, Andrada L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...