Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrem shi noi o casutsa mica :)


Recommended Posts

Vreau sa va multsumesc tuturor pentru sfaturi [cool][pup], imi vor fi de mare folos. Am gasit o cazare temporara in Buc, potrivita cu ce aveam nevoie acum. Poate vin shi eu la "inatalneala" din Bucureshti in oct. :) Sper sa gasesc shi un loc de munca pana atunci! Pupici de la Nana mica shi a ei gutuie de mamica :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ca mi'a trecut prin minte sa zic c'am gasit gazare! :) Dafneea, scumpo, multsumesc mult ca m'ai shi facut sa rad una' buna :D sa nu mai vorbesc de faptul ca te'ai gandit sa ma ajutsi , ceea ce conteaza enorm pentru mine acum. Multsumesc mult shi sa ne vedem cu bine prin Capitala [pup][il] Nana mica shi a ei gutuie de mamica :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Dupa sapaturi demne de un arheolog printre subiectele de pe generale am regasit, in sfarsit, vechiul meu subiect cu casutsa :)) Gata! Sun deja de doua saptamani bucuresteanca de Titan [biz] si muncesc de 10 zile intr`un loc ce`mi place si e acceptabil platit. Sa ma iertats ca nu am scris nimic mai devreme, dar au fost toate intamplarile din ultima vreme foarte haotice si pline de aventuri. Dar, mai presus de toate, au fost cu sprijinul lui Dumnezeu si a celor de pe site`ul asta cu care am vorbit pe ciat aproape zilnic pana am venit in Bucuresti. Tumpi a fost o dulce ca m`a cafegit in prima mea zi aici si si`a luat liber de la scarbici sa ma adune de pe strazile Capitalei [pup] Mamarutsa ca m`a dus la intalneala si mi`a facut o mare bucurie dandu`mi telefonul ei sa o sun pe Nana mea mica, ea nefiind cu mine aici [pup] Teo52416354 (nu stiu ce nr de parnaie ai maica[bang]) ma tot suna si ma inveseleste cu exuberanta ei si tot ea mi`a listat CV`ul norocos cu care am luat job`ul de acum [pup] Mami Q , toata familia Q de altfel (inclusiv matusica), nishte haiosi deosebiti care mi`au infrumusetat o zi de duminica teribil de trista din viata mea, ca`mi era dor de Nana rau din cauza piscoturilor si piticilor ce i`am vazut la intalnirea din parcul Tineretului [pup] pentru Dinu mai ales :) Tzukuleeeeeee [hot]smecheroaso, abia astept sa ma instalez mai bine sa ne facem viata sociala, daca tont suntem parasite de berbanti :D numa ca parca vad ca al tau se intoarce si ma lasi balta [dual] Lix, nebunatica de mi`a gasit job`ul si a pus o vorba buna pentru mine la cel de mi`i shef ! tanar si mijtoc shef mi`o gasit [berica][jamaica][pup] Dau o berica la primul salar :)) Sa ma iertati daca am uitat pe cineva, toate imi sunteti dragi si mi`ati fost aproape si astept sa ne revedem cu acelasi zambet pe fata [dual]la primul meu salarel sa dau o cafia :)) PS: Care aude de un apartament cu doua camere, semimobilat prin Titan sau in apropiere, poate va amintiti sa imi scrieti un PM [;)] Sper sa mai vorbim cat de curand! Pana atunci va [pup] Nana mica si a ei gutuie de mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...