Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

efectele alcoolului?????!


karina_t

Recommended Posts

Aseara am fost intr-o vizita la rude unde am servit un pahar de bere (eu) si trei (sotul). Iar azi dimineata am avut relatie intima care mi se pare ca nu a fost destul de "sigura" deci s-ar putea lasa cu bebe (pe care intentionam sa-l avem cit de curind...)Si am stat toata ziua azi cu gindul ca daca s-a intimplat, imi va afecta sarcina paharele de bere de aseara? Mentionez ca noi nu consumam alcool decit ocazional... Multumesc, fetelor! Karina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Stai linistita.Berea este considerata mai mult un aliment decat o bautura alcoolica. Si eu am fost atentionata ca pe timpul sarcinii nu am voie nici macar o picatura de ceva (pareri si pareri).Dar citind si informandu-ma , vorbind cu cadre medicale am aflat ca un pahar de vin sau bere ocazional nu dauneaza cu nimic.De la un paharel ocazional si pana la dependenta de alcool e cale lunga , asa ca problema care ti-ai pus-o este absolut inutila.De ce sa adaugi un stres in plus celor cotidiene ? Sa auzim ca vei fi [gravi]asa cum va doriti. Gianina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karina,bun venit printre noi si contaminare placuta! Cit despre cele 3 pahare de bere,stai fara grija..sa fie ei nemtzii sanatosi,stiu ei de ce :-))) [;)] Asa ca ,fa testul barza cit mai repede,iti tinem pumnii si asteptam vestea cu "ochi" ! [flo] Sanatate si toate cele bune ! ***Alba*** http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...