Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scrieti-i hotzului de arbitru !!!


sasuke

Recommended Posts

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • Administrators
Sunt de acord cu Gaby: Nu ma intereseaza daca am fost furati sau nu dar cand ai situatia in mana ta (sau mai precis in varful bocancului) si ratezi cu seninatate nu mai poti sa acuzi pe nimeni. Am avut sansele necesare, nu le-am fructificat deci vina este NUMAI a noastra! Hai sa lasam placile cu ... terenul a fost nu stiu cum, nu a fost penalty, suntem discriminati, exista interese s.a.m.d. Eu cred ca in toate meciurile pe care le-am jucat factorii externi, chiar daca nu ne-au fost favorabili nu au fost asa de puternici incat sa nu putem face nimic. Da, am facut 2-2 cu Danemarca dar am uitat ca ne-au batut cu 5-2 la Bucuresti! Da am facut 1-1 cu Norvegia dar am uitat ca am jucat prost si am pierdut la Bucuresti. Eu cred ca daca privim pe ansamblu lucrurile sunt clare: Nu ne-am calificat iar vinovatii trebuie cautati la federatie, la liga, pe teren (jucatorii), la vestiare sau pe banca antrenorilor (antrenorii). Ma opresc aici si nu va intreb de rezultatele echipelor romanesti in cupele europene in ultimii 5 ani...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADMIN : Ca ai noshtri au ratat incredibil, ca frf e incapabila shi corupta, ca am pierdut meciurile decisive acasa ... asta e alta poveste ... Eu vorbeam despre maniera de arbitraj a lui URS asta, care se incadreaza perfect in stilul 'propriu' in care trateaza UEFA si FIFA tzarishoarele neinsemnate....Orice am spune : daca oprea meciul cind trebuia, in min. 94, ERAM CALIFICATI ! Shi Bucureshtiul nu era sub ape ci sub ... bere !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si io am sa-i scriu nenorocitului! Suntem atat de mici pentru ei, incat cred ca-si pot bate joc de noi asa cum vor. Intradevar ni s-a furat calificarea! Eu nu prea ma uit decat la meciurile nationalei, dar la astea ma implic si atat de rau mi-a parut aseara cand am vazut cat a putut sa ne nedreptateasca nenorocitul ala de urs!!! Cum se spune nenorocit in germana? [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...