Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scrieti-i hotzului de arbitru !!!


sasuke

Recommended Posts

quote:
Originally posted by lix
[bang]arbitru e scandinav. ma asteptam la asta iar echipa noastra e tanara... ma asteptam si la aceste ratari... ce nu inteleg este cum cei de la forumul european accepta asta!?! chiar sunt orbi? si daca tot trebuie sa scriem cuiva, de ce sa nu o facem lor in primul rand?? s-ar putea sa fie mai eficient! are cineva adresele? lix
Urs Meier e elvetian. No dara ma duc derect la el acasa ca sa-i spun ce am de zis... [neand] Asa cu accent. [poc] Adela & [biz]Julia (1 an si 2 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu va spun sincer ca sunt o mare microbista si am urmarit meciul de aseara cu sufletul la gura. dupa ce in prima repriza nu am vazut prea mult fotbal adevarat in a doua am stat intr-o tensiune continua si am urmarit totul si am tipat, am urlat, am sarit in sus de bucurie cu Diana in brate care radea fericita si striga si ea "gou-gou". Nu stiu de ce dar la sfarsit picioarele imi tremurau de emotie si cred ca era prea frumos sa fie adevarat. Sincer, Diana nu prea a inteles de ce dupa meci, mami si tati erau tristi si aproape ca plangeau si sufereau in tacere... [*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072 paginuta personala: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit![hia] Dupa toata supararea asta, raman doua lucruri clare pentru toti: - am pierdut calificarea asta dar am castigat o echipa mare pentru urmatorii ani; lotul e tanar iar de la anul deja incep meciurile pentru Campionatul Mondial din 2006, deci ne putem baza pe ei cativa ani buni de-acum inainte; - trebuie sa ne bazam in primul rand pe noi, fara sa mai depindem de altcineva. Daca castigam partidele de acasa cu Norvegia si Danemarca sau daca scotea, un gol din cele cel putin 5 ocazii clare de gol nu mai stateam la mana Bosniei sau a vreunui arbitru inuman. Ar trebui sa jucam fiecare meci ca si cand ar fi decisiv. Exact ca si in viata, sa traiesti fiecare zi ca si cum ar fi ultima. HAI ROMANIA![RO] ________________________ Think pink!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...