Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Teste de inteligenta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Io cred ca deja stiu scorul meu la test: un mare ZERO!!! Dupa ce mi-am fiert neuronii in el, mai aveam fo' 15 minute la intrebarea 90 si vazand ca nu-mi apare semnul ">>" sau "next" dupa ce am bifat raspunsul, am apasat pe cerculetul ala rosu de la langa el si ghici ce mi s-a intamplat: S-A INCHIS TESTUL!!! Pe urma, io dasteapta, m-am dus la recomandari si am citit ce insemna fiecare simbol si cate intrebari sunt in total. Pro'abil ca daca voi da vreodata un test din asta la vreun examen, examinatorul va spune din start: neeeeext!!!! Morala: cititi regulile inainte!!!! Oana_B ps: o sa fac testul mai tarziu cand mi se racesc creierii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana_B
Io cred ca deja stiu scorul meu la test: un mare ZERO!!! Dupa ce mi-am fiert neuronii in el, mai aveam fo' 15 minute la intrebarea 90 si vazand ca nu-mi apare semnul ">>" sau "next" dupa ce am bifat raspunsul, am apasat pe cerculetul ala rosu de la langa el si ghici ce mi s-a intamplat: S-A INCHIS TESTUL!!! Pe urma, io dasteapta, m-am dus la recomandari si am citit ce insemna fiecare simbol si cate intrebari sunt in total. Pro'abil ca daca voi da vreodata un test din asta la vreun examen, examinatorul va spune din start: neeeeext!!!! Morala: cititi regulile inainte!!!! Oana_B ps: o sa fac testul mai tarziu cand mi se racesc creierii.
[:D]Multumim de sfaturi![:X] "Un sfirsit e un inceput..." ella& laura,andrei,andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Testul de inteligenta al lui Einstein Prezumtii: 1.Exista 5 case fiecare de alta culoare. 2.In fiecare casa locuieste o singura persoana, fiecare de alta nationalitate. 3.Fiecarui locatar ii place o anumita bautura, fumeaza o anumita marca de tigari si detine un anumit animal de casa. 4.Nici una din cele 5 persoane nu bea aceeasi bautura, nu fumeaza aceeasi marca de tigari, si nu detine acelasi animal de casa. Se dau urmatoarele: a.Britanicul locuieste in casa rosie b.Suedezul are un caine c.Danezul bea cu placere ceai d.Casa verde se afla in stanga casei albe e.Locatarul casei verzi bea cafea f.Persoana care fumeaza Pall mall are o pasare g.Locatarul casei din mijloc bea lapte h.Locatarul casei galbene fumeaza Dunhill i.Norvegianul locuieste in prima casa j.Fumatorul de Marlboro locuieste langa cel care are o pisica k.Locatarul care are un cal locuiste langa cel care fumeaza Dunhill l.Fumatorul de Winfield bea bere m.Norvegianul locuieste langa casa albastra n.Germanul fumeaza Rothmans o.Fumatorul de Malboro are un vecin care bea apa Intrebare: Cine are acvariul cu pesti?? Albert Einstein a conceput acest test in secolul trecut. El sustinea ca 98% din populatia globului nu sunt in stare sa rezolve acest test... pupici. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...