Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copii maltratati


mihu

Recommended Posts

Mi-e si frica in ultima perioada sa mai citesc ziarele sau sa ma uit la stiri,cand din doua in doua zile este cate o stire cu cate un idiot sau cretin care isi bate copilul sau il maltrateaza si nu mai stiu daca este inchis sau ceva de genul acesta eu sincer l-as bate in fiecare zi din viata lui de ratat. Si in spital cand am nascut din 7 copii cati erau in salon doar doi din care si fiul meu erau din familii normale cu mama si tata care se bucurau de copii lor si care sunt sigura ca nu le-ar face nici un rau niciodata. Erau mame total ignorante care nu stiau sa scrie, si carora li se dicta litera cu litera " recunosc copilul si ma duc cu el acasa". Mai bine nu se duce cu el acasa , mai bine il lasa in spital ca acolo oricum o duce mai bine. Eu sincer as face o "campanie de sterilizare", printre persoanele bolnave mintal si prostituate sa nu mai chinuie copii degeaba . Dupa cum se vede sunt foarte furioasa pe cei de la drepturile copiilor fiindca nu fac nimic, sunt tot felul de asociatii care nu fac nimic , doar vorbesc cu presa si il invita pe MIchael Jackson sa viziteze copiii. Cunosc un caz in care o familie cu trei copii stau intr-o garsoniera si cu un caine mare care nu stiu cum se cheama si sunt plini de bube si raie si nu stie si nu face nimeni nimic. cam atat. sper ca ati inteles ceva din ce am incercat eu sa spun aici. Mihu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
E foarte de neinteles cum de exista femei care nu au sentimente materne pentru copiii lor, eu intodeauna l-am avut, de cind se misca in burtica. Dar si prostia e mare, neajunsurile, si lipsa de educatie sexuala. Inca si acum e tabu in Romania sexualitatea si de aceea femeile mai putin scolite risca mai mult sa ramina insarcinate si sa aiba acest contract pe viata la care nu s-au asteptat... E greu, trebuie facute multe pentru a educa populatia... Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai intai de toate, va salut pe toti. Este primul meu mesaj , sunt noua pe aici cu alte cuvinte... Eu cred ca ar trebui infiintat un partid al copiilor , care sa aiba ca scop asigurarea fericirii tuturor copiilor din Romania. Cred ca ar trebui infiintat de parinti normali, care sunt risipiti in momentul de fata prin alte partide , membri obscuri cu ajutorul carora, marii sefi democrati , social democrati sau ce or mai fi ei, isi fac loc in fruntea tarii. Poate e o utopie dar eu sunt convinsa ca o entitate care ar lucra pentru fericirea copiilor ar acoperi toate programele partidelor actuale.... [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...