Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

probleme mari pt mine, minore pt altii....


geta_sava

Recommended Posts

Am si eu inca o intrebare. Este posibil ca testele de sarcina sa greseasca? Am facut 2 si au iesit pozitive apoi in a doua luna in perioada in care trebuia sa imi vina menstruatia au aparut scurgeri de sange nu mari dar ...sunt. am citi ca si alte persoane au aceste probleme. Este posibil sa fiu menstruatie si testele sa nu fie bune?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari![flo] si dute la doctor fuguta!! Nu mai ai ce astepta ca testul nu greseste, mai ales daca e pozitiv! Am avut si eu o intarziere de 10 zile si mi-am facut testul si era Negativ, din pacate, am intrebat medicul si mi-a spus ca testul nu greseste mai ales la rezultatele pozitive! Asa ca dute repede la medic si iti spune el ce ai de facut mai departe! Mult succes! si un [copil] sanatos! Marcela.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Geta, Sper ca totul sa fie bine si sa ne aduci vesti despre un [bb] dragalas si poznas. Eu stiu ca sunt posibile ambele variante: atat sa greseasca testul, cat si sa ai menstruatie cateva luni (2-3) dupa ce ai ramas insarcinata. Asa ca... iti doresc sa fie cum vrei tu ;) Sanatate, Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...