Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mi-au furat fetitza!!!


AK

Recommended Posts

Mama fetitzei mele, Cristina Maria Georgescu, pe toata durata sarcinii s-a ascuns de mine (fiind despartiti cu o luna inainte ca ea sa afle ca este insarcinata) si a facut tot ce a putut ca sa nu ne impacam in ciuda eforturilor mele disperate. A fost ajutata din plin de mama ei. . .S-a combinat cu Frits seful ei olandez (cu care a avut si relatii cand era insarcinata in prima luna), si imediat dupa nastere (22 Iulie 2003) au inregistrat fetitza (Karina Michelle Juliana) pe numele olandezului. .Acum zece zile s-au si casatorit. .ca sa se justifice. . .Oricum i-am dat in judecata..Oricum ei au declarat ca vor face tot ce le sta in putintza ca sa nu imi vad fetitza niciodata. . Daca vreti sa-i adresati urari de fericire puteti sa o contactati la email: cristinacsa@hotmail.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ai avut posibilitatea sa faci testul de paternitate?banuiesc ca in aceste conditii este absolut necesar...si nimeni nu ti.ar putea interzice sa.ti vezi copilul... nu stiu cat de competenta este parerea mea,dar iti doresc toata bafta..insa daca spui ca sotia ta este asa mare combinatoare...crezi ca este posibil sa ai surprize la rezultatul testului? sa ne tii la curent.. anca si Marc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai testul de paternitate este obiectul procesului. Insa fetitza sunt aproape sigur ca este a mea. Mi-a spus cineva care a vazut-o ca imi seamana foarte mult la sprancene si la ochi (are ochii negri ca ai mei). Mama ei are ochii albastri (la fel ca si seful ei) Bineinteles ca cei doi nu s-au prezentat la primul termen al procesului (11 Septembrie). Daca doreste cineva sa vada si sa auda aceasta mama ii invit la proces (al doilea termen) pe 16 Octombrie, la Judecatoria Sectorului 3.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga AK, nu te supara pe mine, iti inteleg necazul, dar stiu ca in astfel de situatii este bine sa il lasi si pe celalalt macar sa se apere, sau poate numai sa isi zica o parere...esti de acord, deci, sa ii trimitem si Cristinei acest subiect, daca tot ne-ai dat adresa ei? Oricum, daca faci testul, vei afla adevarul, acum insa, dupa cum scrii, clocotesti de furie, si asta nu prea este un sfetnic bun...sigur ca nici nu ai cum sa fii linistit in asa o situatie, dar gandeste-te ca daca tu esti tatal fetitei, Cristina este atunci mama fetitei tale, deci, vrei nu vrei, o viata intreaga va trebui sa ai de-a face cu ea... Eu iti doresc sa reusesti sa iti gasesti calmul, si te rog, nu te supara pe mine daca am scris poate ce nu-ti place, dar daca ne intrebi aici, asta este, gasesti si raspunsuri pro dar si contra, nu ? Toate bune, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CORECT! Daca tu esti tatal fetitei o viata intreaga va trebui sa ai de-a face si cu mamica ei!!!Poate gasiti o cale comuna ca sa nu transformati fiecare intilnire intr-un calvar. Si nu uita ca atunci cind doi oameni se despart nu este vinovat numai unul dintre ei.
quote:
Originally posted by Mirunda
Oricum, daca faci testul, vei afla adevarul, acum insa, dupa cum scrii, clocotesti de furie, si asta nu prea este un sfetnic bun...sigur ca nici nu ai cum sa fii linistit in asa o situatie, dar gandeste-te ca daca tu esti tatal fetitei, Cristina este atunci mama fetitei tale, deci, vrei nu vrei, o viata intreaga va trebui sa ai de-a face cu ea... Toate bune, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ea face ceea ce face doar pentru ca tu esti un om painea lui Dumnezeu. Ai si tu partea ta de vina,si inca mare si lata, ai face mai bine sa recunosti. O condamni ca nu a vrut sa se impace cu tine? Cu ce drept? Daca ea nu vrea, NU VREA. Nu o poti obliga. Probabil ca nu a dus o viata roza, daca era asa nu te parasea. Sa fim seriosi. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motivele despartirii au fost ridicole, au spus-o multi. . Faptul ca olandezul i-a dat zeci de mii de euro in mana ca sa conduca ea firma este mai relevant in decizia ei. . . Nu ti se pare ciudat Laura ca tatal ei mi-a spus de Revelion ca "asha vrei tu sa o "castigi pe Cristina?!" adica eu ii adusesem flori, trufe de ciocolata, un parfum si alte cadouri. . .Mai mult ca sigur ca daca "licitam" cu un teanc gros de Euro se impaca cu mine. . .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DE CE nu vorbeste nimeni de copil aici????? Minunea aceea mica nu are nici o vina ca voi a'ti adus'o pe lume. Ea nu a fost intrebata de nimeni daca vrea lumea asta, necazurile, infantilitatile si orgoliile unor parinti. Ma doar sufletul pentru tine AK . Ai tot dreptul din lume sa fii in viata ei, indiferent ce spune fosta ta prietena. Dar nu minimaliza dorinta mamei. MAMA e un om sfant, indiferent de caracterul Femeii, parte din ea. Femeia aceea nu te mai vrea. Accepta asta(shtiu ca e dureros) si fa ceea ce simti ca e corect pentru copil. Nu incerca sa dristugi Femeia care te'a parasit pentru ca Mama din ea va simti asta si va reactiona gresit si asupra copilului. Fii tu cel intelept, nu fi oglinda fostei tale pentru ca veti rupe in doua universul micutsei. Ea are nevoie de mama ei si sunt convinsa ca si tu vei fi un tata bun. Gandeste'te la copil, incearca sa faci ce e mai bine pentru copil. Asa va sti micuta ca tu o iubesti. Copilul va evalua si judeca atunci cand va creste mare.Nu conteaza pe numele cu e copilul, conteaza cine ii arata caldura si intelegere. Copii ajung oameni mari si vor alege singuri, indiferent cine i'a hranit fizic sau sufleteste. Sa ma ierti daca am aberat, este o parere personala a cuiva care ishi creshte singura fetitsa. Citeste ci ochiul sufletului, pentru ca nu vreau sa te simtsi jignit deloc. Eu va doresc toata bafta din lume, sanatate micutsei si intselepciune multa. Nana mica si a ei gutuie de mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...