Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mi-au furat fetitza!!!


AK

Recommended Posts

Din mesajul tau, eu vreau sa inteleg ca ni te-ai adresat ca sa gasim impreuna o solutie pentru problema ta. Eu inteleg ca esti nemultumit, ca, de multe ori, e greu sa-ti stapanesti furia ( esti in zodia taurului[:D]?), dar incearca sa tragi aer in piept si sa ne expui problema ta. Chiar daca lucrurile stau asa cum ne-ai scris, nu vorbi urat despre femeia care poate fi mama copilului tau. Si, mai ales, nu-i vorbi urat fetitzei tale despre mama ei. Poate ca incordarea, furia si atitudinea ta ostila fata de mama copilului tau, va fi folosita de aceasta impotriva ta. Copii sunt atat de fragili si inocenti si nu cred ca merita sa otraviti sufletul copilului vostru cu neintelegerile dintre voi. Din cate stiu, tatal poate cere test de paternitate printr-o cerere depusa la Judecatoria sectorului unde are domiciliul. Se vor recolta probe, va dura mult, va costa mult, dar merita tot efortul. Daca nu-ti stapanesti nervii, nu vei castiga nimic. Nici macar dreptul de a-ti vedea fetita crescand... Iti doresc mult succes si te asteptam sa ne scrii! Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Subscriu celor spuse de radu_tud shi bebi . ...shi nu va intzeleg pe voi, ceilaltzi, care atzi sarit cu atita invershunare pe autorul subiectului !!! Eu credeam ca pe acest forum se discuta subiecte, probleme, principii, eventual comportamente ... shi nu persoane, calitatzi sau defecte. Deci, dragilor 'biankita', 'monica' shi 'cl' : incercatzi sa intzelegetzi PROBLEMA shi ei sa-i datzi o rezolvare, aplicabila sau nu (noi nu putem shti inca...) shi nu judecatzi, pentru citeva expresii scrise la suparare, o persoana. Nu vreau sa supar pe nimeni, dar parca, pe un asemenea forum, invershunarea n-ar avea ce sa caute. Cu respect,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sasuke
Subscriu celor spuse de radu_tud shi bebi . ...shi nu va intzeleg pe voi, ceilaltzi, care atzi sarit cu atita invershunare pe autorul subiectului !!! Eu credeam ca pe acest forum se discuta subiecte, probleme, principii, eventual comportamente ... shi nu persoane, calitatzi sau defecte. Deci, dragilor 'biankita', 'monica' shi 'cl' : incercatzi sa intzelegetzi PROBLEMA shi ei sa-i datzi o rezolvare, aplicabila sau nu (noi nu putem shti inca...) shi nu judecatzi, pentru citeva expresii scrise la suparare, o persoana. Nu vreau sa supar pe nimeni, dar parca, pe un asemenea forum, invershunarea n-ar avea ce sa caute. Cu respect,
Cred ca daca cineva n-a inteles, acela esti tu, sasuke. Nu este inversunare. Pe mine, personal, m-a deranjat modul cum a pus problema! Mai ca n-a spus " dati cu pietre in ea!", i-a dat toate datele, in timp ca el isi pastreaza anonimatul si face pe lezatul! Normal ar fi sa auzim si povestea ei! Poate ca ma insel, dar mie mi sa pare ca mai mult vrea mamica inapoi, decat fetita! N-a reusit sa-si vada asa zisul copil pana acum. Eu faceam moarte de om s-o vad pe fetita mea, daca eram in locul lui, si, in loc sa arunc cu noroi, eram la usile tribunalului! Atata am avut de zis, cine vrea sa inteleaga, intelege. Si domnule sasuke, rezolvarea nu trebuie sa i-o dam noi! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela
Era odata cineva cu nikul acesta <<cristinacsa>> dar din Germania. Coincidenta? Toate cele bune, Adela & [biz]Julia (1 an si 3 luni)
Absoluta coincidenta. Am ramas si eu socata cind am vazut adresa de mail, eu nu am pe hotmail, dar oricum ... Acum ne-am intors dintr-o lunga vacanta din Romania, de aceea am lipsit de pe aici. Cristina si gemenutele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce seamana a cacealma...vazuta asa online. Vine un domn (AK) si spune "SCUIPATI AICI" si da un email...care email seamana socant cu nickul uneia dintre fetele de aici. Mai mult daca va uitati Cristina a nascut pe 22 iulie...asa cum spune si omul cu plingerea! COINCIDENTA. Dar daca omul este doar un glumetz care ia un nick, ia niste date, compileaza si ne trage o poveste. Intarata-i drace ca si mie-mi place... Atata vreme cat stim o gramada despre proaspata mamika din postare lui AK dar nu stim nimic despre el de ce nu va asteptati si la postari ca acelea infierate de sasuke? Sunt normale. AK omule te compatimim daca este adevarat ce ai spus, sincer este ingrozitor daca treci prin ceea ce ai scris dar ai lasat in urma ta o gramada de semne de intrebare! Cum exact vrei sa te ajutam noi? Sa-i scriem femeii??? Dar asta e un fel de a scoate castanele din foc cu mina noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...