Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria gasim pe aici?


Recommended Posts

Salutareeeeeeeee stiti ce porcarioara imi vine acum in minte??[:D]Aia cu ''[:D]a venit vacanta cu trenul din Franta...''[:D]V-p amintiti???Asa, ca-s tare zapacita azi, si ma doare o teasta, cred ca de la vremea asta nesuferita, ca nici nu stii cum sa te imbraci, azi caldut, maine ger, bruma, etc. Vad ca n-a mai scris nimeni, tare ocupate sunteti....Las ca m-auziti si pe mine dupa ce vine bebe, ca nu mai pot..[:D]Glumesc, oi vedea eu... ce faceti in week-end?ßplanuri ceva de petrecere??Noi mergem la circ, dupa cum va spuneam acum o saptamana, si-s mai rau ca un copil, topai pe-aici si ma gandesc la circulet..[huta] Va salut si week-end frumos si linistit.Pupiciosi la toate[mamica] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 266
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vad ca ai cam mult timp de te gandesti si la cantecele de scoala,doamne cel mai cantam pana acasa nu mai terminam cu el nici buna ziua nu mai ziceam la cunoscuti ca tot cantam sau mai bine zis urlam de bucurie,aici ploua si e frig eu merg la lucru,tu mai stai cuminte nu te mai plimba atata ca vine bebe si atunci sa vezi,Anto cred ca e si ea ocupata de nu mai zice nimic,azi sau maine poate mai vine o fata alaturi de noi azi nu a reusit sa se conecteze cred ca a uitaz parola,Alinah iara e cam ocupata de nu ne mai zice nimic,Nelke si ea a zis ca are mult stres asa ca noroc cu noi doua Babee draga mai tinem forumul in viata,sa vezi acuma ce [zid]o sa iau in cap.Salutari la toate si [pup]de la noi. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit si de la mine, Amelia ! Sigur ca tinem steagul sus si e bine sa ne cunoastem acum iarna, ca omul gospodar isi face vara sanie si iarna car, stiti voi... Iar la primavara-vara (cind o fi ziua mai lunga)putem pune la cale intilniri mai deosebite. Deocamdata votez de Mos Nicolae in Salzburg si va zic impreuna cu Toria: veniti cu noi, cine poate si vrea ! Weekend placut tuturor. Poate iesiti si voi la o tura de alergare ca mine (saptamina asta m-am invrednicit de 2 ori) sau de plimbare mai lunga (pe jos, fetelor, nu cu masina) ca face foarte bine, va ridica moralul si voiosia...! Cu drag de voi, Nelke (un prieten în plus nu strica niciodata...)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut toate fetele din austria.am reusit in sfarsit sa intru in forum.sunt foatre bucuroasa sa vad ca exista persoane asa de dragute,cu un suflet asa de mare.sper sa am un sprijin din partea mamicelor.sunt insarcinata in 2 luni si intr-un sfarsit visul meu de a avea un copil devine realitate.va pup pe toate dulce,dulce.pe curand. gandler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei...bine ai venit Alexa22gandi81( ce nick lung....)[bis][bis][bis] Sarcina usoara si sanatate maxima.Ma bucur ca incet incet 'clubul' nostru se mareste, si uite ca nu suntem singure, chiar daca suntem departe de tara noastra, parinti, rude si prieteni. Pupici si numai bine...(tot o mamica burtoasa[:D]) [cheers] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo]pt.Alexa si bine-ai venit printre noi .Am fost acu 7 ani la Mittersil la castel,f.frumoase locuri. Gabi da`ce -ti veni cu "a venit vacanta..."?Esti in vacanta? Inca un pic si ne vedem ,abia astept...[bis][bis][bis][:D] Vine frigul si nu-mi place ,precis pe la Salzburg ninge deja . Tori ,ai facut ceva cu referatu?Ce mai faci ?Cum e Alice cu mana? Hehe..Nelke eu fug aproape in fiecare seara 2700m.,aici unde stau eu e un loc f.frumos special amenajat pt.fuga ,in jurul unui lac ,iarna e un pic rau pt.cine nu e obisnuit ca e aerul f.rece,...te astept Nelke la o fuga... Ieri am fost cu o prietena sa mai cumparam aranjamente de iarna ,am luat niste stative pt.lumanari f. frumoase si alte nimicuri ,acum sa vad pe unde le pun .Pe urma am fost sa bem vin fiert si sa mancam castane coapte .Am cumparat si eu un curcan pe care o sa-l fac maine umplut ca maica-mea mi-a facut alaltaieri pofta .Sper sa iasa bine ca nu am facut in viata mea . Gabi ,ai fost la circ ca ne-ai zapacit cu circu tau ,sa ne povestesti ce ai vazut pe-acolo.Sa-ti iei perinuta sub fundulet ca e frig si scaunele-s reci (in caz ca inca nu ai fost):Va pup si pe mai tarziu .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandra ma bucur ca ai reusit sa intri la [grup]nostru,eu am terminat pe azi cu lucrul de luni o sa merg toata ziua[q]dupa 2 ani jumate deja ma ia cu rau cand ma gandesc,Anto draga la noi a nins sus pe munte dar jos e soare si e destul de caldutz pentru timpul asta sa vedem de luni incolo,cu intilnirea ramane asa pentru Salzbur pe 6 decembrie la ora 14 sper sa se poata la toate si cu voi cele din Wiena ne auzim pe[tel],Anto daca mai odata ma trimiti pe chat si tu nu esti acolo o sa-ti arat eu[neand]tie.Ceauuuuuuuuuuuuuuu si sa fiti cuminti ca vine mosul pe la voi. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"citeam de inca o tipa Klavier, mamica si inca o data in devenire, dar vad ca ea nu s-a alipit grupului nostru" mare inspiratie ai avut, babee, sa imi scrii mesaj privat, ca altfel treceau probabil ani de zile fara sa observ subiectul cu fetele din Austria. uite ca a aparut si tipa klavier printre voi. am stat in seara asta juma de ora sa citesc toate 12 paginile cu mesaje, am noroc ca Adi jr e la bunica si sunt suficient de racita ca sa nu ma mustre constiinta ca stau asa de mult la calculator... asa ca: Prenume: Adriana Nume de familie: Nicolescu Nume profesional (fostul de domnisoara): Paler Varsta: 24 ani (impliniti pe 10 noiembrie) Casatorita, sotul de 29 ani, student la universitatea tehnica Viena 1 fetita de 2 ani si 2 luni, Adriana Theodora 1 bebe de ca.7 luni in burtica (posibil baiat) In Austria din 1999 toamna. Studenta la universitatea de muzica din Viena, sectia pian Locuim in Pressbaum (ca.10 km vest de Wien Hütteldorf), suntem oricum marea majoritate a timpului in Viena Mda. Ce sa va mai zic? Imi pare bine ca v-am gasit, imi pare bine ca o sa ne vedem sambata, as vrea totusi sa stiu cam pe la ce ora, si unde exact, ca o zi intreaga de colindat imi e din pacate imposibila... si sper sa imi treaca raceala asta ingrozitoare pana atunci, ca sa nu mai lacrimez din 3 in 3 minute cand citesc mesajele voastre si sa ma puteti vedea altfel decat un nas mare si rosu, dat cu crema de popou pt bebelusi (ca vindeca cel mai bine iritatiile), si inconjurat de un fular si continuandu-se cu o burta mare-mare... haideti ca am inceput sa o iau razna. cred ca am febra. numai bine, Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...