Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria gasim pe aici?


Recommended Posts

Neata cam tarziu..deja e pranz...[:D] Drum bun Monica, tare as vrea si eu sa merg cu tine la Craiova....[il] asa mi-a placut orasul asta..mamaaaaaaaa Laptopul il iei data viitoare, nu-ti face griji, ce sa-l cari atata cu tine???[:D]O zi faina si usoara[pup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 266
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ai venit Anto...[bis][grup] Sa ne spui mai multe despre tine..si pupici Victoriei ca te-a adus printre noi..Numai bine...[grup][pup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit[bis]!Ce faci TORIA, ma spui la toata lumea ca fac prostii[:D]?In sfarsit am reusit,binenteles dupa indicatiile tale am mai incercat altfel.Pai deja asa-mi place aici ca am uitat sa merg dupa fata la scoala (vine cu Bussu[8D])! Numai bine la Salzburg ,la Wiena si...peste tot!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))]hai ca sunteti simpatice...CUm sa uitati mai de copii???[:0]Sper sa nu mi se intample acelasi lucru...[:D] Cred c-am fost singura harnicuta pe ziua de astazi..4 ore de calcat..oh, viata mea..si mai am nitel...[bang][bang] Puneti-ma sa fac orice, dar sa nu calc[bang]....nu imi gasiti si mie o femeie sa vina sa-mi calce, ca serios sunt dispusa s-o platesc..dar sa nu-mi arda ceva, ca eu una nu am reusit (inca) performanta[:D]. Anto, lasa ca te inveti tu ce si cum e cu forumul asta, adevarul e ca si eu stau ceva timp bun pe aici si casc ochii, dar al meu sot inca nu-mi arunca pc-ul[:D].Sa nu mai uiti de copil, alta data...ca intra lumea la banuieli...[bicla]ia-i o toacla c-asa ajunge. Sa-ti traiasca fata, ca aflam ca exita si la tine un bebe dar mai mare..(ca si la Victoria de altfel...2 copii mai mari). Ia sa-mi mai fac nitel curaj sa termin de calcat.. Pupici si uite ca si azi a fost o zi frumoasa de toamna..[grup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uit..Rog frumos un moderator sa ne mute subiectul la Prieteni dintotdeauna, eu cred ca ar fi mult mai bine acolo.Este gresit? Multumesc. [si-eu] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai ca nu e chiar asa ,ce-i drept am uitat sa merg dupa ea dar au bus care-i duc si aduc(cand mai uita parintii[:D])[bis][bis][bis]! Da si eu sunt de parere ca la Prieteni dintotdeauna si-ar avea locul subiectu.Eu numa`ce-am venit si deja simt ca m-am imprietenit cu voi[grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Anto [bis][bis] Sper sa ne facem un grup maricel si poate organizam niste intalniri...mamici, bortoase, aspirante, figurante ... etc [si-eu] In ce oras locuiesti? Numai bine. Alina PS. Mi se pare nostim, ca noi d-abia facem cunostinta una cu cealalta si ne si mutam la "Prieteni dintotodeauna" [:D][cool][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...