Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria gasim pe aici?


Recommended Posts

Salutare, ultim mesaj inainte de a pleca spre Romania(deseara[il]). Astazi am aflat ca avem un baietel...[bibe][bibe][bibe] e in standarde, totul e bine, sanatosi sa fim(eu si el), si s-ajungem cu bine la final.Sunt fericita azi [:D] mai mult ca niciodata....deh... Revenim peste o saptamana ...numai bine pana atunci si pupicei...[cheers] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 266
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hey...!Nu am mai putut sa scriu de multisor ca am avut o üroblema cu computeru,cred ca ar fi cazul sa-l schimb ca-l am din 98 si face fize.Babee,Felicitari[flo] pt[copil][bis][bis][bis] .Pleci in Romania, sau nu am inteles eu bine?!Daca da i-tzi doresc drum bun si sa ne revedem cu bine (pe site);apropos unde mergi in Romania? Tori tu ce mai faci ,cu ce ti-ai mai "omorat " timpul?Eu am lucrat in fiecare zi , am avut mult de lucru .Prajitura nu am mai apucat s-o fac tot tarziu am ajuns acasa ,m-am inscris la un curs de yoga cu o colega , nu stiu daca am facut bine ca mi-a zis o prietena ca poate sa faca si rau... Cum e vremea la Salzburg,aici a fost doua zile rece dar azi a fost chiar cald,e ciudata vremea asta ,tu cand mergi in Romania sau nu mai mergi?Vezi poate ne intalnim pe undeva .Babee inca odata drum bun!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AHA nu stiam eu de ce nu mai suni si aici a fost frig si a si nins ,eu prea multe nu am mai facut am reusit sa sortez hainele le-am scos pe cele de iarna maine fac alta prajitura am luat-o de pe forum si e cu nuca cum imi place mie o sa-ti spun cum a iesit ,in rest nimic nou poate mergem acasa la sfirsitul lui octombrie,noapte buna iti doresc si mai scrie si tu ca am ramas numai noi doua Babee a plecat acasa.CEAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU[^] FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am veeeeniiiit!! Din luna de miere!! A fost suuuper! Sunt moarta de oboseala (dupa 24 de ore de calatorie) si sper sa va scriu impresiile si sa pun poze pe net cat mai curand. Bine v-am regasit, o sa citesc toate msg din ultimele 2 saptamani, sa vad si eu noutatile de pe la voi... Pupici! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Halo chiar ieri ma gandeam la tine,abia astept sa ne scri cum a fost dupa cum vezi aici e tare frig dar si in Romania e tare frig am auzit,sper ca ati avut timp frumos acolo,Babee e si ea in Romania o asteptam zilele astea sa vina inapoi.[grup] FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AM VENITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT Hai sa va dau veste....martea trecuta Madalina(adica Bettina-Toria, tu o stii) a nascut un baietel....(na c-am uitat numele, dar sa traiasca..[bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis]Aflu eu mai multe si va zis. Aseara am ajuns, cam greu drumul....[:(!] de condus si mai rau...ca nu-i mai place la bebe vad sa conduc mult...si una bucata sot s-a chinuit el cu mia de kilometri..ce sa-i fac.. Dar..scurt , obositor, si asa si-asa...[q]A fost bine la mama, frig in alte parti..am luat si o gripa mica si e cam nasol, ca nu ma pot trata cu prea multe, si-o cam tarai asa..sper sa treaca Ieri la Predeal era zapada [bonjovi] ce fain era..nu va spun ce imagine frumoasa....si la Brasov friggggggggg...da am fost acasa... In rest...toate vechi..voi ce-ati mai facut??ßMonicagj n-a mai scris vad...ce-o fi cu ea?? Alinah, bine ai revenit, cred ca a fost foarte frumos..n-ai prins gripa...[alcool] Mi-e tare somnic acum, fug la un nani iar, revin... Pupici la toate [bis] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELEEEEEEEEEEEE ATI INTRAT IN HIBERNARE?nu mai scrie nimeni nimic pe aici cei cu voi[q]hai ca eu astept noutatii.La mine aici ploua si e frig a spus ca ninge pana la 600 de metri deci si la mine o sa fie zapada si frig.[EU] FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am bagat la caldurica Toria, ca-i tare frig pe-afara si cum sunt si putin racita...Azi nu m-am incumetat sa ies din casa, sa ma imbrac ca un urs si s-o iau la trap, poate maine is ceva mai curajoasa.De-abia astept sa vina zapada, da nu ca anul trecut, ca ma saturasem de atatia nameti...Si mi-e si frica sa nu alunec si sa nu cad(de fapt, acum 2 saptamani am cazut asa..pe uscat-am alunecat pe-un melc:(((Pe zapada ce-o sa fac?? Baba mai sunt..da tin bine outul la burtica, sa nu care cumva sa i se intample ceva. Era zapada la predeal, deci am pus mana pe zapada anotimpul asta [^].. Va pupic si sa fim sanatoase....chiar ca hiberneaza lumea asta austriaca...[blabla] [pup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...