Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria gasim pe aici?


Recommended Posts

Buna fetelor! Pai Toria, Bärnbach-ul e la 6 km de mine. Si e un oras, mic, da oras in toata regula. Eu ajung destul de des acolo, fiindca in "zona" sunt multe magazine, de toate tipurile (ex:Billa, Jello,chiar si McDonald's). La prinz am fost si ne-am plimbat aproape 2 ore: soare cald frumos, insa as'noapte au fost -8 grade. O saptamina cu realizari! cricri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 266
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma gandeam, daca nu ar fi bine sa facem un mic "referendum", care unde locuieste...sunt doar cateva fete care si-au trecut locatia la info...si parca tot mai bine e cand sunt toate informatiile adunate la un loc... Poate organizam si noi incet, incet [testoasa] o intalnire, sa ne cunoastem (mai bine):) Eu, una, m-as bucura foarte mult. Anto, tu te tii de glume...ori 13 ani, ori casatorita...ori niciuna... Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinah m-ai facut sa rad dar trebuie sa-ti dau dreptate ,acum am vazut si eu cati ani am ,ori am fost eu [alcool]cand am scris ori nu stiu ce s-a intamplat (poate am prea multi?!..... Oricum nu e un secret si sa incepem cu mine . Am 38 de ani[bang] ,casatorita,sotul are 42de ani ,am o fetita de 12 ani pe care o cheama Denise ,locuiesc in Hofkirchen/Hartberg la cca.70 km. de Graz si as fi foarte bucuroasa sa ne cunoastem mai bine. Numai bine fetelor si ...Happy Halloween!!!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto, ce te faci fara altii cu mintea limpede, asa ca mine (!!)? aahh...oops am sughitat de la Pina Colada [alcool]...ce ziceam ???? [berica] Acum, eu: 28 de ani, jurista, casatorita de 2 ani si un pic, sotul are 31 de ani, n-avem [copil] (dar in plan) si locuim in Linz (cam 270 km departare de tine). Toate cele bune! Tuturor [grup] Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor..revenim si noi dupa cateva zile de lipsa...Marti ne-am trezit cu dureri mari de burtica..au tinut 5 ore continuu, si fuga la spital.Bine ca nu a fost rau tare:s-a deschis colul, m-au bagat fuguta pe perfuzie, s-a inchis, nu au mai fost contractii[bibe], bebe e bine..si suntem acasa. Sa contribuim :una bucata fata 26 ani, casatorita de 2 ani si 3 luni, una bucata sot de 34, bebe de 25 saptamani(la burtica)..[bis] si cam asa.Locuim in Viena, langa Schönbrunn, ca ne place da e tareeeee scump...oh, viata.. In rest, Alinah, i-am aratat si sotului pozele facute de voi in Mauritius chiar acum cateva minute, si visam momentan amandoi cu ochii deschisi...[cina2].Sa dai detalii cat, cum, tot sa stim si noi, sa planificam cocoseii[8D]. Wir küssen euch und Alles gute!!![grup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-mi pare rau Babee pt.tine ,m-am gandit sa su ti se fi facut rau ca nu ai mai scris de multisor,numai bine i-ti doresc si ai grija de tine .Si eu am fost dilatata o data la sase luni si o data la sapte,am primit si eu injectii si pe cand a trebuit sa nasc cu m-am mai dilatat deloc ,in final am nascut cu cezariana.Ai grija acum sa nu faci efort ,sa nu te enervezi , sa nu bla,bla ...stii tu ce ai de facut ,incep si eu ca babele ...apropos : cred ca eu sunt cea mai baba de pe-acilea,cand ma uit cati ani aveti i-mi vine rau [alcool](am glumit) Mai fetelor lamuriti-ma si pe mine de ce nu pot vedea pozele membrilor si nici sa pun nu pot?!?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babee, cazarea doua saptamani la hotel 4 stele si jumatate, cu demipensiune, transport avion (Air France), taxe aeroport, transport aeroport-hotel si inapoi ne-a costat impreuna 4500 euro. Transportul cu Air Mauritius e ceva mai ieftin, dar noua nu ne-a convenit ca se batea cap in cap cu concediul sotului meu, Air Mauritius zboara doar 1/saptamana de la Viena si pierdeam zile de stat sub palmieri. Noi am vrut sa stam macar minimum 12 zile, ideal 14. Si am stat 14 nopti! :) Agentia prin care am facut noi rezervarile este "Klinger", n-am asteptat restplatzbörse, caci n-am vrut sa riscam sa nu mai gasim locuri la hotelurile care ne-au placut noua, mai ales fiind luna de miere... Hotelurile au amenajate locuri speciale pentru copii, un fel de minigradinite, cu baby-sitere cu tot. Foarte multe cupluri cu 2-3 copii mici dupa ei am vazut! Acum fug la culcare, ca este deja tarziu si iti voi raspunde la orice nelamurire sau alte intrebari legate de vacante de vis. Numai bine. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...