Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Reorganizare forum


Admin

Recommended Posts

  • Administrators
Dragi utilizatori, moderatori Observ ca la acest forum s-a inceput o reorganizare a retetelor si asta estu un lucru foarte pozitiv. De aceea am sa vin in ajutorul vostru si am sa creez o categorie noua la bucatarie care sa aiba ca subcategorii forumuri si apoi subiecte. Retete rapide poate deveni deci un forum la categoriei "La bucatarie". Este o idee buna? Mai aveti alte idei care le-am putea realiza ca sa va ajutam pe voi moderatorii dar mai ales pe membrii comunitatii sa gaseasca mai rapid ceea ce cauta? Astept raspunsuri in cadrul acestui subiect!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by papadie
Bucatarie traditionala- si ne da fiecare ce se gateste prin tzara prin care bantuie
Poate zic o timpenie...da zic!:) Ar fi bine, la faza cu bucataria traditionala, eventual, 2 subcapitole: 1. Bucatarie traditionala romaneasca (subiectul apare cu regularitate in preajma Sarbatorilor), adica ciorba de burta, sarmale, cozonac, pasca, etc... 2. Cum a zis papa, unul cu "ne da fiecare ce se gateste in tara in care bintuie" Cu bine, Elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu aproape ca nu gatesc niciodata (se pune daca fac mancare o data pe an? nu cred), dar as propune ceva de genul Secretele bucatariei, adica ce sa faci in caz ca se taie maioneza, aluatul, frisca, in general in caz ca gresesti ceva sau cum sa iasa galustele bune. Cand se pune laptele cald/rece.... Asta e propunere de la un antitalent veritabil care are norocul ca nu e obligata sa gateasca. Asa ca puteti sa n-o luati in seama, imi dau si io cu parerea la ce nu ma pricep...[:D] Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...