Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Face careva munca la domiciliu?


crysa

Recommended Posts

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si pe mine m-ar fi interesat, dar n-am avut incredere in asa ceva. cunosc pe cineva care a trimis banii la o astfel de firma (e adevarat ca nu era de pe internet, ceea ce pare sa-i mai dea putina credibilitate)pentru informatii despre un job pe o platforma petroliera si i-au trimis informatii despre personal pe vapor de croaziera. Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang]EU AM LUAT TEAPA CU MUNCA LA DOMICIL ....TOT ASA SA TRIMIT BANI SA IMI TRIMITA PE NAIBA SI NU MAI STIU CE LA CARE A URAMT CA EU SA FAC ALTE CERERI CA SA PRIMESC MUNCA LA DOMICIL..SI PINA LA URMA NU M-AM ALES NICI CU MUNCA LA DOMICIL SI CU BANI PIERDUTI...[bang].. DECI EU UNA CRED CA ESTE TEAPA CACI AM TRECUT PRIN EA... Elena cu burtica & sotul AL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va las' sa trageti voi concluziile!!!!!! Prima povestioara: Se spune ca firma X te plateste cu 4.000 lei sa faci plicuri,dar pentru asta,cica garantie,trebuie sa trimiti 400.000 lei pentru a primi primul pachet.Primesti pachetul pentru a confectiona 100plicuri,te apuci de treaba,esti fericita ca ai de munca si ca totul o sa mearga brici. Expediezi cele 100plicuri si deci iti recuperezi banii,iar pana la o viitoare confectionare de plicuri te canta cucii. Daca doresti sa-i dai in judecata,nu ai decat caci tot ei vor castiga,CUM ??? .....IATA Firma X va spune ca ti-a dat de lucru,ceea ce si recunosti,dar acum se scuza ca nici ei nu au mai primit comenzi si cand vor avea o sa te mai solicite;sau mai grav pot spune ca munca ta nu a fost la standardul lor. A doua poveste Firma Y doreste sa scrii diferite adrese pe plicuri si sa trimiti materiale publicitare. Tu trimiti banii,primesti pachetul si te vezi deja cu gramada de bani si cu multe sperante. Ceea ce nu ti se spune este ca tu trebuie sa gasesti ACELE firma si ACELE adrese unde va urma sa trimiti plicurile si uite asa in scurtul tau timp liber incepi sa alergi,sa toci bani pe mijloacele de transport,iar daca acele firme care presupunem ca le-ai gasit nu trimit scrisori de intampinare la firma Y,cu siguranta nu vei fi platit,caci nu te crede nimeni cat ai alergat si ce efort ai depus,iar in final te-ai consumat si ai mai dat banii pe acel pachet(garantie) si mijloacele de transport. Stiu ca este greu in ziua de azi,dar mai bine casti de la inceput ochii,ca sa nu pici in plasa. Sper ca n-am suparat pe nimeni,caci nu asta mi-a fost intentia. Mult succes tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am patit-o cu plicurile,e o teapa.fetelor,eu lucrez pe internet pentru o companie americana de 6 luni si sunt platita lunar.te inscrii si trebuie ca zilnic sa vizionezi 100 situri,ceea ce dureaza cam 1 ora si totul e automat,deci poti lasa fereastra deschisa pana ajungi la 100 si sa faci altceva.e gratuit sa te inscrii.depinde numai de tine cat castigi.daca inscrii 200 persoane care fac acelasi lucru,castigi 560$ lunar.pentru fiecare persoana inscrisa care face acelasi lucru zilnic primesti 10 centi.nu pare mult dar daca ai 200 persoane,se aduna.daca va intereseaza e gratuit si cere 1 ora zilnic atata,ceea ce pentru mine e fantastic,avand 1 baietel de15 luni si altul care se va naste in octombrie.pentru inscriere mergeti la:http://cashits.com/signup.php?ref=999268.daca aveti nelamuriri,nu ezitati sa ma contactati.numai bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toate firmele cu munca la domiciliu, inclusiv cele americane sunt in general tzepe. Munca la domiciliu poate fi sa zicem o contabilitate, meditazii, sau, aici in US potzi sa itzi deschizi o gradinitza acasa, asa ceva, dar nu plicuri si nici in chestii cu Internet nu am incredere. ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am lucrat pe http://www.elance.com si mi se pare OK, dar sistemul este mai complicat, taxele destul de mari, si nu-ti garanteaza nimeni job-uri. Trebuie sa te agiti si sa licitezi la greu, si pana-ti faci un portofoliu serios dureaza. Dupa ce-ti intri in mana, se castiga bine. Foarte bine. Q (Gabriela)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by samahol
si eu am patit-o cu plicurile,e o teapa.fetelor,eu lucrez pe internet pentru o companie americana de 6 luni si sunt platita lunar.te inscrii si trebuie ca zilnic sa vizionezi 100 situri,ceea ce dureaza cam 1 ora si totul e automat,deci poti lasa fereastra deschisa pana ajungi la 100 si sa faci altceva.e gratuit sa te inscrii.depinde numai de tine cat castigi.daca inscrii 200 persoane care fac acelasi lucru,castigi 560$ lunar.pentru fiecare persoana inscrisa care face acelasi lucru zilnic primesti 10 centi.nu pare mult dar daca ai 200 persoane,se aduna.daca va intereseaza e gratuit si cere 1 ora zilnic atata,ceea ce pentru mine e fantastic,avand 1 baietel de15 luni si altul care se va naste in octombrie.pentru inscriere mergeti la:http://cashits.com/signup.php?ref=999268.daca aveti nelamuriri,nu ezitati sa ma contactati.numai bine.
Suna bine,dar cum faci rost de cele 200 de persoane?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by samahol
si eu am patit-o cu plicurile,e o teapa.fetelor,eu lucrez pe internet pentru o companie americana de 6 luni si sunt platita lunar.te inscrii si trebuie ca zilnic sa vizionezi 100 situri,ceea ce dureaza cam 1 ora si totul e automat,deci poti lasa fereastra deschisa pana ajungi la 100 si sa faci altceva.e gratuit sa te inscrii.depinde numai de tine cat castigi.daca inscrii 200 persoane care fac acelasi lucru,castigi 560$ lunar.pentru fiecare persoana inscrisa care face acelasi lucru zilnic primesti 10 centi.nu pare mult dar daca ai 200 persoane,se aduna.daca va intereseaza e gratuit si cere 1 ora zilnic atata,ceea ce pentru mine e fantastic,avand 1 baietel de15 luni si altul care se va naste in octombrie.pentru inscriere mergeti la:http://cashits.com/signup.php?ref=999268.daca aveti nelamuriri,nu ezitati sa ma contactati.numai bine.
Buna Samaho, Eu n-am inteles: tu esti platita pentru ca deschizi cele 100 site-uri, sau doar daca gasesti 200 persoane? Si daca nu gasesti nici o persoana? SaraG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...