Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Face careva munca la domiciliu?


crysa

Recommended Posts

Am citit ce era pe muncaladomiciliu.ro si le-am daat un mail in care i-am intrebat cum e treaba cu plicurile. Uite raspunsul lor: IN LEGATURA CU MI2 VA OFERIM 4000 LEI/PLIC ADICA AR TREBUI SA DATI SI DVS ANUNTURI IN DIVERSE PUBLICATII(DUPA CUM CONSIDERATI DVS)SI SA NE OBTINETI ADRESE DE POTENTIALI CLIENTI.DECI 4000/PLIC CU STAMPILA POSTEI CU ADRESA DE POTENTIAL CLIENT. CU RESPECT, INTERNATIONAL INFOBUSINESS SRL MI2 e materialul informativ nr. 2. Oricum stilul de scris si formularea spun multe. Bineinteles ca i-am refuzat. O prietena mi-a spus de un site www.cursurionline.ro . Acolo poti sa propui un curs si daca este acceptat si vin oameni care vor sa studieze cursul tau, banii castigati se impart la doi, jumate tu, jumate firma. Ea e multumita. Se numeste Raluca MIhu si o gasiti la lista de cursuri cu un curs despre pagini web, parca. Ea este programator independent si isi gaseste proiecte pe net. Lucreaza acasa si de curand a participat si la o conferinta internationala pe internet privind teleworkingul (adica lucrul de acasa) Toate bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by CameliaH O prietena mi-a spus de un site www.cursurionline.ro . Acolo poti sa propui un curs si daca este acceptat si vin oameni care vor sa studieze cursul tau, banii castigati se impart la doi, jumate tu, jumate firma. Ea e multumita. Se numeste Raluca MIhu si o gasiti la lista de cursuri cu un curs despre pagini web, parca. Ea este programator independent si isi gaseste proiecte pe net. Lucreaza acasa si de curand a participat si la o conferinta internationala pe internet privind teleworkingul (adica lucrul de acasa) Toate bune!
Camelia, scuza-ma, dar 50% este infiorator de mult. de ce nu-si cumpara ea un domeniu sa-si faca pagina web si sa retina tot profitul? care e chestia ca e gazduita de cursuri online? procentul pe care il da alora e infam de mare! daca vrea sa apara pe un site exclusiv pentru cursuri, atunci mai bine cumpara publicitate la ei si tot iese mai ieftin. nu stiu, eu asa vad lucrurile, poate e gresit, caz in care imi cer scuze. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, feriti-va de anunturi de genul "castigati 300-400 $ (sau mai mult) muncind la domiciliu. E mare TEAPA!!! Eu am lucrat la un individ cateva saptamani. Isi batea joc de oameni. Ii scriau oameni foarte saraci, el fiind ultima lor sansa. Era ca o telenovela ce scriau oamenii aia acolo. Contra unei sume le punea la dispozitie niste adrese ale unor firme din strainatate spunandu-le sa trimita acolo bani pt. a primi un colet cu jucarii pe care trebuiau sa le asambleze. Deci feriti-va. Pupici, gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe vremea studentiei cand stateam la camin castigam foarte bine din croitorie si tricotat. Unele "creatii proprii" le vindea matusa mea la taraba in piatza, alteori faceam ceea ce-si doreau fetele (la comanda), alteori doar rectificam, modificam sau chiar din haine mai vechi faceam altele noi (ex: dintr-un palton demodat am facut o redingora frumoasa, asa era la moda atunci).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by samahol
si eu am patit-o cu plicurile,e o teapa.fetelor,eu lucrez pe internet pentru o companie americana de 6 luni si sunt platita lunar.te inscrii si trebuie ca zilnic sa vizionezi 100 situri,ceea ce dureaza cam 1 ora si totul e automat,deci poti lasa fereastra deschisa pana ajungi la 100 si sa faci altceva.e gratuit sa te inscrii.depinde numai de tine cat castigi.daca inscrii 200 persoane care fac acelasi lucru,castigi 560$ lunar.pentru fiecare persoana inscrisa care face acelasi lucru zilnic primesti 10 centi.nu pare mult dar daca ai 200 persoane,se aduna.daca va intereseaza e gratuit si cere 1 ora zilnic atata,ceea ce pentru mine e fantastic,avand 1 baietel de15 luni si altul care se va naste in octombrie.pentru inscriere mergeti la:http://cashits.com/signup.php?ref=999268.daca aveti nelamuriri,nu ezitati sa ma contactati.numai bine.
Am intrat pe site,am citit,am inteles cam 60% despre ce e vorba.Nu pricep ce site-uri poti tu sa adaugi pe lista si mai ales cum naiba se face plata.Cica prin sistemele stormpay,paypal,sau e-gold. Alte site-uri zic ca te platesc ca sa citesti niste mail-uri cu reclame.Toate bune si frumoase,dar cum vin banii? Please,stie cineva sa faca lumina in povestea asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
quote:
Originally posted by samahol
si eu am patit-o cu plicurile,e o teapa.fetelor,eu lucrez pe internet pentru o companie americana de 6 luni si sunt platita lunar.te inscrii si trebuie ca zilnic sa vizionezi 100 situri,ceea ce dureaza cam 1 ora si totul e automat,deci poti lasa fereastra deschisa pana ajungi la 100 si sa faci altceva.e gratuit sa te inscrii.depinde numai de tine cat castigi.daca inscrii 200 persoane care fac acelasi lucru,castigi 560$ lunar.pentru fiecare persoana inscrisa care face acelasi lucru zilnic primesti 10 centi.nu pare mult dar daca ai 200 persoane,se aduna.daca va intereseaza e gratuit si cere 1 ora zilnic atata,ceea ce pentru mine e fantastic,avand 1 baietel de15 luni si altul care se va naste in octombrie.pentru inscriere mergeti la:http://cashits.com/signup.php?ref=999268.daca aveti nelamuriri,nu ezitati sa ma contactati.numai bine.
Samahol unde esti ? :-( Avem nevoie de lamuriri [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...