Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Face careva munca la domiciliu?


crysa

Recommended Posts

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu m-am inscris, asa ca acuma muncesc si pentru samahol(dar nu comunic cu ea). Ideea e ca trebuie descarcat de pe site un program de navigat pe internet (avant browser, sau crazy browser), apoi va inscrieti si veti fi platite 10 centi pe zi daca mergeti pe site-ul ala si faceti click pe view4credits, incepe un fel de defilare de site-uri. Fiecare site "costa" 0,5 credits (la primul nivel), iar la 100 de credits, "incasati" cei 10 centi. Cei pe care ii convingeti voi sa se inscrie, vor "munci" pentru voi, adica veti primi si voi o parte din ce cistiga ei (asta voia sa zica samahol cu cele 200 de persoane).Eu inca nu mi-am gasit cele 200 persoane ale mele... Daca mai aveti intrebari, nu ezitati, o sa va raspund daca stiu ! http://cashits.com/signup.php?ref=1016804 Cu bine, Elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by emoison
Eu m-am inscris, asa ca acuma muncesc si pentru samahol(dar nu comunic cu ea). Ideea e ca trebuie descarcat de pe site un program de navigat pe internet (avant browser, sau crazy browser), apoi va inscrieti si veti fi platite 10 centi pe zi daca mergeti pe site-ul ala si faceti click pe view4credits, incepe un fel de defilare de site-uri. Fiecare site "costa" 0,5 credits (la primul nivel), iar la 100 de credits, "incasati" cei 10 centi. Cei pe care ii convingeti voi sa se inscrie, vor "munci" pentru voi, adica veti primi si voi o parte din ce cistiga ei (asta voia sa zica samahol cu cele 200 de persoane).Eu inca nu mi-am gasit cele 200 persoane ale mele... Daca mai aveti intrebari, nu ezitati, o sa va raspund daca stiu ! http://cashits.com/signup.php?ref=1016804 Cu bine, Elena
Elena, pe mine chiar ma intereseaza pentru ca oricum stau multe ore pe internet. Dar cand am vrut sa ma inscriu mi-a cerut pagina mea personala pe care nu o am. Si desi, stiu ca nu ai cum sa afli deocamdata, poate intrebi pe smahol, cat se poate castiga fara sa ai pe altii care lucreaza pentru tine si daca banii ti-i dau numai dupa o anumita suma?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma intereseaza subiectul. Am intrat pe pagina indicata dar mi-a cerut si pagina de internet si eu nu am asa ceva. Poate ne ajuta fetele care fac asta deja dar mai concret: cat de poate castiga din asta? cum se plateste? Oare fetele care fac asta nu mai raspund la subiect pentru ca nu mai verifica subiectul? Sa-l postam iar? Sub un nume nou? Cine ne poate ajuta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crystinne si Androix Daca nu ai pe nimeni in "subordine", cistigi 10 centi pe zi,(in fiecare zi in care ai stat sa aduni cele 100 de hituri) la inceput. Cind ai adunati 10 dolari, cu eu poti alege sa-i incasezi sau sa-ti upgradezi member level (dupa care o sa cistigi 10% din member level pe zi, indiferent cit stai pe net, dar nu mai putin de o ora).Asta cistigi direct, indiferent daca ai sau nu referrals. Cu pagina de web pe care v-o cere la inregistrare: cahsits este un site de page exchange, dupa ce va inregistrati si ii dati drumul cu vizionatul, o sa va dea si voua o pagina si un numar unde o sa se inscrie "refferal"-ii vostri,cum e a mea de exemplu: http://cashits.com/signup.php?ref=1016804 in plus in fiecare zi cistigati credite, pe care puteti sa le alocati paginii voastre de web (care poate fi aia pe care v-o creaza cashits). Deci dati-i orice adresa cind va inscrieti (de exemplu adresa paginii voaste de la desprecopii), pina va inscrieti si-o capatati pe aialalta, iar creditele o sa i le alocati celeilalte, adica aleia pe care a creat-o cashits...(va explic eu cum, daca aveti nevoie). Uf ! Sper ca am reusit sa ma fac inteleasa cit de cit.... PS daca va inscrieti ca referral la mine, nu ma supar, da' deloc....:) Crystinne, deci poti retrage banii dupa ce ai strins 10 dolari (cei 10 dolari pe care ii primesti la inscriere nu ii poti scoate) Cu bine, Elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor, m-am inscris si eu pe [url]http://cashits.com/signup.php?ref=1023811[/url] dar tare mi-e teama fetelor sa nu fie tzeapa! Stai o luna de zile si deabia faci 31 x .10centi = 3$, deci muncesti 3 luni si ceva ca sa poti face 10$ si sa faci upgrade. Si de unde stim ca la sfarsitul acestor 3 luni nu ne dau cu flit daca vrei de exp sa iti iei banii? A primit vreuna din voi pana acum vreun cec? Si daca da, unde ati bagat datele pt a primi pt ca eu nu am gasit nicaieri un form sa iti ceara date de genul banca, adresa samd. Poate cineva sa ma ajute? La mine mai e o problema: eu platesc la traffic internetul si nu stiu cat de mult renteaza 10 centi pe zi cat iau sa incarc 100 de siteuri...in fine, poate cineva s ama ajute? thks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit acum vreo 2 saptamani un anunt la BAZAR insa din 15 oct nu mai functioneaza si nu il regasesc nicaieri pe site. In fine era o adresa de mail eng@hotmail.com, si am inteles ca e vorba de confectionat pungi pt cadouri si se pot face cam 2 milioane pe luna. Firma e in Bucuresti. Era si un nr de tel. Poate ne ajuta moderatorii sa aflam nr acela. Eu am trimis mail dar apare failure. Bafta! Dana&bb Andy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...