Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pasaport pentru persoanele din provincie


Recommended Posts

Are cineva idee daca la Bucuresti la serviciul pasapoarte isi pot face pasaport numai persoanele din Bucuresti sau si persoane din provincie. Mama mea sta mai aproape de Bucuresti si n-as vrea sa o trimit pina la Tirgoviste daca ar putea sa-l faca la Bucuresti. Si o alta intrebare ea nu stie engleza deloc si as vrea sa o chem sa stea la mine o perioada (tatal meu a decedat de curind) dar nu stiu daca se descurca pe aeroport (mai ales ca pina in Canada trebuie sa si schimbe undeva avionul). Exista vreo procedura pentru astfel de persoana as plati in plus la bilet numai sa stiu ca cineva o ajuta la imbarcare. Multumesc mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga DanaMario Pot sa-ti raspund doar la jumatate din intrebarbarile tale. Mama ta poate beneficia in mod gratuit de ajutorul unei persoane care sa o ajute in acest sens.In momentul in care isi va face rezervarea sau isi va cumpara biletul sa ceara aceasta facilitate de la firma respectiva si ei o vor informa in ce sens o pot ajuta si exact procedura. Mult succes si un zbor cat mai placut.Sa va bucurati cat mai curand de revederea ei. Gianina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...