Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

va rog lamuriti-ma!


anisia

Recommended Posts

L-am inscris pe rares de doua ori la concursul de pe babyesonline,dar se pare ca nu concid pozele cu tema lor.va rog daca puteti sa-mi traduceti si mie urmatoarele fraze.Se pare ca nu am inteles bine..sau nu stiu efectiv ce se intampla.Nu-mi accepta pozele[ups][zid][q][q][q][q][q] Fall Fun! - September 21 marks the first day of autumn. Let's celebrate the cooler weather, falling leaves, and fun fall stuff with your pictures! Va multumim! Adina si bb rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da Maria,am descoperit si eu acum dar nu stiu daca asta este motivul,avand in vedere ca deja doua forumiste de-ale noastre din Romania au fost acceptate.problema la ele s-ar putea sa fie ca nu vor primi premiile.banuiesc..nici asta nu stiu!sa vedem rezultatele! Sau au schimbat astia regulamentul acum cand au vazut doua romancute prin finalisti! Hmmm,ofticosi in cazul asta americanii astia! va pup si mersi pt raspuns!Si totusi ai idee cam cum s-ar traduce?sa vad daca am inteles eu gresit au ba!
quote:
Originally posted by MariaM
Din cate am citit eu acolo...daca am citit bine...concursul cu poze este deschis doar pt US si Canada... poate gresesc,....nu stiu.. te pup[biz][biz][biz] Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu una zic...ca vor poze cu specific de vreme rece...tomnatice..sa zic asa...ai vazut ca undeva acolo..spuneau ca nu accepta poze de halloween..stiu si eu...oricum...nu cred ca pot participa..daca asa as avea voie ..cu o poza de a lui vlad in fotoliu in sufragerie... au cateva teme acolo..din cate am inteles.. te pup... Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anisia, probabil stii ca Alexia tocmai este in finala. Eu le-am scirs inainte sa o inscriu si le-am spus ca sunt din RO si au zis ca o sa primesc premiile, acum chiar corespobdez cu sponsorii sa mi le trimita. Ideea este ca ei vor ceva peisaj de toamna, niste frunze colorate, chestii de toamna. Mai incearca si ai grija la motivatia pe care le-o dai la explicatii. Succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie m-i s-a intamplat la fel cand am trimis poza. dupa 7 zile mi-au refuzat-o. Acum am inteles tema si am trimis alta poza, daca este acceptata va dau de veste... [*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072 paginuta personala: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...