Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

gradi S1: 48 si 248-ce altceva stiti despre ele?


Recommended Posts

Locuiesc in sectorul 1 si vreau sa aflu din experienta altor mamici si tatici despre gradinitele din apropierea Primariei sectorului 1 (Banu Manta, Titulescu, 1Mai, Turda, Calea Grivitei). Pe acestea doua le stiu in zona ca fiind de stat. Or mai fi si altele? Si or fi bune? Dar particularele din zona, care ar fi si cum or fi? Eu am aflat doar ca pretul la acestea doua este de 38000lei/zi, ca sunt 25 de copii in grupa, au program de la 7 la 17.30, se face putina engleza si cam atat. Nu le-am vazut in interior si nu stiu cum sunt educatoarele. Particulare am gasit: gradi Luminita pe Calea grivitei nr 186, cu acelasi program dar cu 130EU/luna;gradi Zgubulici de pe str. Teodosie Rudeanu care nu s-a deschis inca si care costa 150 Eu/luna; gradi Healthy Children de pe str. Octav Cocarascu nr.57, care costa 300Eu/luna, si care ofera egleza,franceza, p.c., echitatie, patinaj,tenis,innot,ski,transport.Are cineva copii care se duc la aceste gradi sau la altele din zona? Daca stie cineva ceva sa-mi spuna si mie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Caprioara da-mi o adresa de mail sa-ti trimit un fisier cu gradinitele parti din Bucuresti pe care le-am identificat eu. Gasesti acolo si impresii ale mamicilor care au copii la acele gradinite. Despre gradi 248 a mai scris o mamica mai demult si era foarte incantata. Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...