Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi din aprilie 2003(6)


Reliana

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
aveti dreptate dar?? si eu o alptez inca pe Nathalie si are 6 luni si 2 saptamain! scuipa lapete praf cind ii dau1 asa ca am ramas tot la tzitzi! dar in ultima vreme a inceput sa se trezeasca noaptea tot mai des... semn ca nu-i mai ajungea laptele meu asa ca am inceput pe linga cu legume ... apoi ceva fructe si... cind au zis ca are o usoara carenta de fier... decit sa-i dau picaturi de fier care-i fac fundicu' rosu i-am dat carnita de pui de la piata fiarta! Prima data numai zeama apoi si putina carnita apoi mai multa... are nevoie cred eu... si fde viatminele din alimente! pina la 6 luni a fost exclusiv numai alptata! nici eu nu vreau sa fac vr-o greseala sa-i fac ceva rau... dar pina la urma tot va trebui sa pape mincarica...si eu as vrea sa fac o dieta...dar nici n-as vrea sa ne oprim din alaptat! e asa de dulce cum se lipeste de mine cind papa si cum ma mingaie! de aia inca macar dimineta si seara mergem mai departe cu tzitzi! va pupam! Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/ ps voi ce stiti de laptele de vaca? aci se zice ca egal cum se da numai dupa un anisor! de aia nu i-am dat nici un fel de produs din lapte... de vaca: brinzica iaurt si de astea!! voi cum ati facut?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...