Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi din aprilie 2003(6)


Reliana

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
da,mamamariana asa arata..la prima aparitia[:D] dar in fiecare zi observi cum se vede din ce in ce mai bine ,la Alex cam intr-o saptamina a aparut in toata regula,al doilea a aparut la 3 saptamini diferenta dar se vedea sub gingie cu vreo saptamina inainte ,acum sint amindoi destul de marisori,ieri mi-a facut ferfenita o carte postala pe care abia asteptam sa o pun la posta ,era pt un concurs[bang]!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si sara are un dintisor:)). aseara era mai agitata ca de obicei si am reusit cu greutate, in timp ce plangea(ca altfel nu-mi da voie sa ma uit in gurita ei) gingiuta rosie deasupra, iar azi dimineata, deja a iesti aisbergul. de-al doilea nu stiu inca nimic, ca nici macar degetelele nu pot sa i le mai bag in gurita. si ea sta bine in picioare la marginea patului si se ridica singura in piciorute, dupa care e foarte mandra de reusita ei. necazul e ca nu mai vrea decat in picioare sau de-a busilea pe covor, de unde se duce direct la sertare si incepe sa le deschida. dy, pletos si dragut-dragut puiul tau. si dupa cum spui... mai ales activ. ei lasa, ca o mama are. adela, daca tot m-am uitat prin poze le-am revazut si pe ale tale. elefantel si al tau si... precoce. sa dezbrace papusa aia si alta nu. ce idei de joaca mamamariana? lucruri bune de rontait se pare. macar emi sta la citit, a mea nu. o sa incerc sa-i pun desene animate sa vedem daca are mai multa rabdare. sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Axel dintisorii de jos au iesit in termen de o saptamana si cresc pana la inaltimea normala in termen de 4 luni,putin cate putin in fiecare zi. De regula pana le iese muchia se lasa cu febra pana la 38 si deranjari la burtica,asa ca pregatitiva cu banane si orez,dar nu e regula aceasta deranjare. Ve pup ca s-a trezit BB.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers]La multi ani Mihuletule! toate dorintele tale sa devina realitate, sa fi sanatoasa si sa ai parte numai de fericire si liniste in familie. Sa-ti creasca fetita mare si frumoasa si nu in ultimul rand sanatoasa! Dy - mami de Cezar si sotie de Danut http://community.webshots.com/user/dienuta101
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI scumpa Mihaela,sa ai parte de tot cei mai buna,sa fii o mama buna pentru Sara si o soacra pe masura pentru Axel,ca altfel.... Sper ca barbatul tau destept sa iti dea voie sa-i toci banii,macar azi. Felicitari pentru dintisorii Sarei,sa vezi acum ce o sa composteze fata! Si sa nu uiti sa ne dai si noua o feliuta de tort din cel capatat de la admini. Salutari tuturor mamicilor si COPILASILOR!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Mihuletu! Multa sanatate, implinirea tuturor dorintelor, fericire multa alaturi de familie!!!!!!!!!![cheers][cheers] Draga Cary mii de scuze(n-am mai intrat pe net)...La multi ani!!!Multa sanatate,fericire si implinirea tururor dorintelor![cheers] Multi pupici pentru sarbatorite si pentru Axel si Sara! La multi ani!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...