Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cosmetica....si alte tipuri si tertipuri


lilach

Recommended Posts

Am crezut ca a disparut subiectul ca nu il mai gaseam si il cautasem pe ultimele 3 pagini. [alcool]Multumesc mult de tot pt raspunsuri. Lilach am o alta intrebare. De data asta mai aparte.[:I] Am tras cu okiu` la profilul tau si am vazut ca esti make-up artist. Ce cursuri trebuie sa urmezi pt a deveni asa ceva? La noi in Ro se pot face/exista ceva de genul asta? Mersic mult[flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Madi
M-am uitat si eu pe Internet si intr-adevar, scrie ca este bun pentru gene, sprincene si par. Insa eu cred ca ce am eu ori nu e ulei de ricin, ori ochii mei nu suporta! Am citit din nou ca se poate folosi ca picaturi pentru ochi![bang][bang] Si cite sperante imi facusem in legatura cu genele mele...[bang][bang]
Am citit pe internet ca, daca la inceputul primaverii taiem putin varful genelor, se regenereaza si cresc mai lungi...drept urmare am incercat si eu primavara asta [:D] si intr-adevar, au crescut mai lungi (nu e vrajeala...sotul meu mi-a zis intr-o zi: "wow! Dar tu ai genele mai lungi! Ce le-ai facut?" [:D]...si el nu stia de "tratamentul" aplicat [:)] ) [8**]Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat si eu faza cu genele le-am taiat virfurile..cam strimb e adevarat [;)] iar seara le dadeam cu ulei de ricin.N-as spune ca am vazut vreo schimbare prea spectaculoasa desi inca mai folosesc ricinul.A crescut la loc dar nu mai lungi decit erau..cel putin asa mi se pare. Pupici! Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cherry
[hia]Buna, eu sint Mihaela.As dori sa ma ajutati cu un sfat pentru cearcane.Am un program incarcat la serviciu , sint stresata si in plus nu ma simt mai niciodata odihnita.Stiti cum as putea scapa de cearcane.(Inafara de somn lungggggggggg).
Singura ti-ai dat raspuns[:D]...poti si sa maschezi cu anticearcan,sau putin make-up pe care il pui cu pensula chiar in santuletul unde incep cearcanele... "Un sfirsit e un inceput..." ella& laura,andrei,andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca cu anticearcan se vad mai tare...renunta si cumpara un make-up ceva mai deschis decit nuanta tenului tau si aplica-l cu o pensula intr-un strat subtire...nu pune pudra pe deasupra...scoate si mai tare in evidenta...in special daca ai si riduri. "Un sfirsit e un inceput..." ella& laura,andrei,andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...