Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Despre zugraveli


Recommended Posts

Noi inca mai zugravim ... Ne-a cerut pentru un ap. - 4 camere, 2 balcoane, bucatarie, hol -12.000.000 lei (glet, pus plasa de fibra de sticla, unde era cazul , coltare , lavabil) + 1.000.000 (curatat pereti). De ultimul milion nu cred ca v-a mai fi cazul pentru ca inainte sa zugravim am tencuit majoritatea peretilor(erau ingrozitor de strimbi si gauriti); norocul zugravului ca am chemat zidarii. E om serios, zugrav de meserie, care lucreaza si repede si bine; asa zisii zidari mi-au scos peri albi(m-au tinut aproape 3 luni si nici nu si-au facut treaba asa cum trebuia [bang]) . O noutate (cel putin pentru mine), pentru fisuri superficiale in BCA se baga silicon in ele, dupa care se pune banda de fibra de sticla cu glet. Spor la treaba ! amai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc mult fetele, am negociat de am ajuns la 2,5 milioane o camera de 16 m patrati si una de 8 metri patrati, pentru curatat, gled si lavabila. lucreaza bine ca ma vazut ceva iesit din mana lui. problema e ca m-a cam surprins pretul materialelor!!!!! Dar asta e. Vine bebe in ianuarie si trebuie sa fie primit intr-o casa curata. va pupic, Andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...