Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Luna de miere in Mauritius


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alina, in primul rand felicitari si casa de piatra, plus un bebe mic cat mai curand! [flo] m-ai cucerit cu pozele, deja ma visez la locul faptei, superbe si mai ales am remarcat talentul tau compozitional la fotografie, mi-au placut enorm. ati facut si scufundari? ca pestii aia nu prea seamana inchisi in acvariu, mai ales ca vad si o epava pe-acolo sau e fundul vreunei barci inca in viata? :)) apusurile de soare sunt covarsitoare, multumesc si eu de poze si astept povestile! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bogdana, am dat peste multe cocktailuri in Mauritius, dar de Banana Mama si fructul pasiunii n-am dat, pe semne ca inca nu sunt disperata dupa bebe, sau fiind in luna de miere, cu capul in nori [:D][avion] Practic incepand cu luna asta (octombrie) am inceput munca pentru bebe, pana acum am considerat ca nu e timpul. Maudi, in primul rand multumesc de urari. Apoi ma bucur daca ti-au placut pozele, pot sa spun ca lucrez intr-adevar un pic la ele, adica ma uit sa fac anumite compozitii...oricum arta fotografica este o maaaare pasiune de-a mea. Eu n-am putut sa fac scufundari din cauza unui timpan spart, iar daca ai probleme cu inima, tensiunea, urechile n-ai voie sa te bagi la apa ;( Eu, cu o ureche bleaga, am stat pe margine...mi-ar fi placut sa am contact direct cu pestisorii, care sunt foarte curiosi... Dar macar am avut satisfactia sa merg cu un mic submarin si sa vad si eu minunatiile oceanului! Pozele acestea sunt facute prin geamul submarinului, de aceea nu sunt asa de clare :( Cum bine ai vazut, sunt niste epave, noi am vazut doua, devenite acum casa la mii de corali si pestisori. Cand vom duce filmul de la camera subacvatica la developat, poze facute evident de sotul meu, le voi adauga la album. Multumesc inca odata de aprecieri. Numai bine. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Pai nu ne spui si noua ceva impresii, cum ti s-a parut, cum a fost , ce ti-a placut cel mai mult? Barem cu impresiile tale sa raminem si noi, astia mai "slabutii"... Si noi oscilam iarna asta intre Mauritius, Seychellen si Malediven dar cind le-am vazut "scorurile" am dat cu totul inapoi. Lasa ca le pastram ca visuri pentru ...mai la pensie! Hai spune-ne, cum a fost? kika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Va saluta o incepatoare in domeniul forum-urilor. Subiectul discutiei m-a atras deoarece si eu ma casatoresc in aprilie si in mai am vrea sa plecam si noi o saptamana. De aici si intrebarea mea: cam cat costa pe-acolo un sejur de 5 zile? Va rog, raspundeti-mi si mie.... iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...