Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Transferul de bani din US in Romanaia


kim222

Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi am trimis din citibank new york in citibank romania... a durat 48 ore sa poate scoate banii dupa transferul bancar...comisioanele sunt cele care le-ai aflat deja la banca tiriac a durat o saptamana) (de cand i-am trimis eu!)ca sa poata scoata banii peste 10,000$ toti iti cer explicatii.. bafta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iamona
Noi am trimis din citibank new york in citibank romania... a durat 48 ore sa poate scoate banii dupa transferul bancar...comisioanele sunt cele care le-ai aflat deja la banca tiriac a durat o saptamana) (de cand i-am trimis eu!)ca sa poata scoata banii peste 10,000$ toti iti cer explicatii.. bafta!
Esti exact persoana potrivita pentru a afla exact ce ma intereseaza. La Citi bank ne-am oprit si noi. Stim ca exista Citi bank in toate marile orase ale Romaniei, dar ni s-a spus ca nu lucreaza cu persoane fizice. 1.Cum a procedat persoana care a ridicat banii din Ro? 2.Avea cont la Citi bank? Si daca da , ca persoana fizica? 3.Comisionul a fost tot de 0.2% chiar daca transferul s-a facut de la Citi bank la Citi bank? Comisonul este important pentru mine , suma pe care vreau s-o transfer este marisoara. Multumesc mult de tot si astept raspuns, azi -mine trebuie sa transfer banii. Numai bine, Olivia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...