Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

NECAZ MARE


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Este ceva specific sarcinii, nu te speria. Si daca stai cu ea pina dupa ce nasti, va disparea treptat dupa aceea. Am avut si eu, iar stomatologul mi-a propus sa-mi faca rezectie, daca ma deranjeaza prea tare. Nederanjindu-ma chiar asa de tare, am lasat-o, iar dupa nastere chiar a trecut! Se cheama tumoreta de sarcina, parca, si un stomatolog bun iti va spune exact ce sa faci. Nu lua inca antibiotic, daca este chiar asta oricum nu va trece. Succes! Home, wherever you are... Simina & Andrei (Deiutzu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si am uitat sa spun: mi-a facut si radiografie, sa vada exact ce este, daca nu-i infectie, si nu era. Bineinteles ca am facut Rx cu shortzul cu plumb pe mine, sa nu-i faca rau lui bb, desi radiatiile sint f. focalizate la acest tip de Rx. Home, wherever you are... Simina & Andrei (Deiutzu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
[ilp]
quote:
Originally posted by dyana
Buna, Te rog frumos, du-te neaparat la prima farmacie si cumpara Hexoral si clateste gura !!!! Face minuni. Nu inghite solutia. Doar clatesti. La SensiBlue , farmacie , gasesti sigur. Dar parca eu am luat de la o farmacie obisnuita. Asta pana te duci la stomatolog. Diana
[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...