Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nu va puneti cu femeile .........


Recommended Posts

O femeie este oprita din trafic de un politist: > Politistul: Buna ziua. > Femeia: Buna ziua, ce s-a intamplat? > P: Ati depasit limita de viteza. Permisul dvs., va rog. > F: Vi l-as da, numai ca nu am asa ceva. > P: Nu aveti?! > F: L-am pierdut definitiv pentru conducere repetata in stare de > ebrietate. P: Aha... Imi aratati va rog actele masinii? > F: Nu pot. > P: De ce? > F: Am furat aceasta masina. > P: Ce-ati facut?! > F: Am furat masina si am ucis proprietarul. > P: Poftim?!!! > F: Daca nu ma credeti, cadavrul este in portbagaj... vreti sa il > vedeti? In acest moment politistul se retrage incet spre masina sa si > cere ajutoare prin radio. In 5 minute sosesc la fata locului alte 5 > masini de politie. Un ofiter superior se apropie de masina femeii cu > pistolul pregatit. Politistul 2: Doamna, va rog sa iesiti din masina! > Femeia iese din automobil. > F: S-a intamplat ceva, domnule? > P2: Unul dintre colegii mei mi-a spus ca ati furat aceasta masina si > ca ati ucis proprietarul. F: Am ucis proprietarul? > P2: Da. Va rog sa deschideti portbagajul. > Femeia deschide portbagajul, care este gol... > P2: Masina este a dvs., doamna? > F: Da. Poftiti actele ei. > Primul politist ramane perplex. > P2: Unul dintre colegii mei sustine ca nu aveti nici permis. > Femeia cauta in poseta, scoate un port-document si-l intinde > politistului. Aceste il deschide si studiaza permisul, care este in > regula. Tipul deja nu mai stie ce sa creada. P2: Multumesc, doamna... > Vedeti, colegul meu mi-a spus ca nu aveti permis, ca ati furat masina > si i-ati ucis proprietarul! F: Sunt convinsa ca porcul asta mincinos > v-a spus si ca mergeam cu viteza! > > Morala: Nu va puneti cu femeile. Ioana si [copil] Stefan Dimitri http://babycenter.shutterfly.com/osi.jsp?i=67b0de21b32aaebf6598
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O femeie foarte frumoasa are un accident de masina destul de grav cu un barbat. Masinile lor nu mai sunt decat niste epave. Se tarasc, deci, afara din gramezile de fiare respective si femeia intra in vorba: - Dumneavoastra sunteti un barbat iar eu o femeie. Uitati-va putin la masinile noastre. N-a ramas nimic din ele si totusi noi nu avem nici o zgarietura. E un semn ca Dumnezeu a vrut sa ne intalnim in felul asta si sa devenim prieteni. - Sunt de-acord cu dumneavoastra, raspunde barbatul flatat. Trebuie sa fie un semn. Dupa un moment de tacere, femeia continua: - Ia uitati, inca un semn. Toata masina mea e facuta praf, dar sticla de vin din interior este intacta. Dumnezeu a vrut cu siguranta sa bem in cinstea acestei sanse unice de-a fi ramas in viata si de a ne fi intalnit. Ia sticla si o intinde omului. Barbatul o deschide suspicios... si, pana la urma, bea jumatate din ea si o intinde femeii inapoi. Ea o ia, ii pune dopul la loc si o da din nou barbatului. - Dumneavoastra nu vreti? intreaba acesta mirat. - Nu... Eu cred ca o sa astept Politia. Ioana si [copil] Stefan Dimitri http://babycenter.shutterfly.com/osi.jsp?i=67b0de21b32aaebf6598
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata conduceam pe autostrada , cand asa, intr-o doara, m-am uitat in stanga. Si ce imi vazura ochii ? Langa mine, intr-un BMW, nou si stralucitor, o tipa blonda, tanara si frumoasa, conducea cu 130 Km/ora. In acelasi timp se uita in oglinda si se ruja tacticos.Mi-am intors privirile la drum si dupa cateva secunde o vad din nou, depasindu-ma cu 160 km/ ora si continuand sa se fardeze. E adevarat, eu sunt barbat curajos, dar ce facea ea m-a infricosat asa de tare incat aparatul electric de barbierit mi-a cazut din mana, peste mana dreapta in care tineam sandwichul, care la randul lui a cazut peste picioarele mele. M-am manjit tot de maioneza. Am incercat sa indrept volanul cu genunchiul si de atata zapaceala mi-a zburat telefonul mobil de la ureche si a cazut chiar in ceasca de cafea pe care o tineam intre picioare. Cafeaua fierbinte s-a imprastiat in toate directiile. Vai, ce arsuri am capatat pa ambele maini si pe... pantaloni. Cafeaua fierbinte mi-a stins si tigara, mi-a distrus celularul si mi-a intrerupt convorbirea cu directorul meu; care era intr-adevar, dar intr-adevar IMPORTANTA !!! si ma intreb acum de pe marginea drumului cand cauciucul din dreapta s-a dezumflat brusc : Cine draqu le-a dat voie femeilor sa conduca?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...