Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fotografii din calatorie


Recommended Posts

De curand am gasit aceasta adresa pe Internet: www.fototur.com in care gasesti fotografii de peste tot. Poti participa si tu cu propriile poze intr-un "fototur". Eu sunt o amatoare a imaginilor din calatorie, daca n-am la mine un aparat de fotografiat, atunci sigur imi cumpar o vedere cu zona pe care o vizitez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[asia] Itzi multzumesc,Adi [flo] ,pentru ca m-ai ajutat sa regasec locuri dragi sufletului meu.M-am intors cu drag in copilarie shi in anii adolescentzei,vazind o fotografie facuta in apropierea casei mele shi asha m-a cuprins un dor de acasaaaaa [q][q][q][q][q] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa-mi multumiti, eu am gasit site-ul intamplator si m-am gandit ca probabil vor fi si alte persoane interesate de el. Acum va invit la comentarii in legatura cu acel site, ce ati vazut, ce v-a placut/nu, ce vreti voi sa povestiti. Puteti adauga la acest subiect si impresii din calatorie...chiar abia astept! Ca daca se adauga cateva , atunci schimb titlul subiectului in:"Fotografii si impresii din calatorie". Toate cele bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...