Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fotografii din calatorie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna tuturor , am incercat sa pun ceva poze pe site-ul www.fototur.com dar nu stiu ce se intampla ca nu apar , am scris la administratie , nici un raspuns, ca sa nu uit m-am inregistrat in primul rand, dar tot degeaba , nimic nu se intampla. Ma intreb daca voi ati pus ceva poze si stiti cum merge treaba acolo?! Multumesc anticipat! Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu am pus niste poze din Romania la orase care se regasesc in lista si a mers. Chiar ieri m-am uitat daca nu cumva apare Noua Zeelanda caci mi-am amintit ca vrei sa pui poze acolo. Nu am vazut. Cand am incercat eu sa adaug un nou oras, in afara celor din lista, nu am primit in e-mail mesaj de confirmare. Ce am observat eu, chiar si la pozele pe care le-am atasat la orasele existente, e ca poza intra imediat in baza de date, numai ca ea este verificata de administrator in timpul programului de la servici, care e un program normal, banuiesc de la ora 8-15, ora Romaniei. Ce poze am atasat in weekend, spre ex, vineri seara, am primit confirmarea abia luni la 8.30 Asa ca daca numai ieri ai incercat si n-a fost in timpul acestui "program de lucru", zic sa mai astepti. Pana una alta, poti sa-ti faci un fototur, in acelasi mod in care atasezi si la orase, numai ca aici trebuie minim 5 poze, maxim 12. Dai un titlu, si o descriere la fiecare poza. Atentie, pozele sa nu depaseasca in latime 450pixeli, ca altfel nu sunt luate in considerare. Succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Adi pt. sfaturi, am pus foto in acel fototur , binenteles ca toata saptamana trecuta aveau timp sa le verifice cei de la administratie , ideea ca nici macar nu s-au deranjat sa-mi raspunda. Poate mai stiti voi si alte site-uri care pot "gazdui "pozele noastre? Si in felul asta as dori sa-i raspund si lui Danamai ca : aveam de gand sa vorbesc pe acest site despre NZ dar din lipsa de timp si mai ales din lipsa unui site in care sa pot pune si ceva poze concludente , am ezitat sa o fac pina acum. Sper sa am timpul necesar macar cite putin sa povestesc de aceste minunate locuri din NZ. Multumesc tuturor! Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca ai incercat sa pui poze din Noua Zeelanda, tara care nu se afla in lista. Si eu le-am trimis un email in care am sesizat faptul ca nu primesc mesaj de confirmare la adaugarea unui nou oras sau a unei noi tari pe langa acele aflate in lista. Nici eu n-am primit raspuns. Asta e un punct negru pt. administratorul acelui site. Uite ce iti recomand, daca ai o poza din Romania, spre exemplu, sau din orice alta tara de pe unde ai mai fost si se incadreaza in una din acele categorii, pune-o macar de incercare. Eu am 8 poze pe acel site care s-au incadrat intr-o anumita "zona". Asa a mers. Pune o poza, macar din curiozitate. Tot ce ti-am spus e valabil la pozele din diferite orase/tari. Am specificat ca exista posibilitatea sa faci si un fototur pe orice tema, spre ex, poze cu flori sau o anumita destinatie, numai sa ai min. 5 poze pe aceasta tema. Ai incercat asa? Am sa mai caut si alt site in care se pot adauga fotografii personale. Daca gasesc ceva va anunt. Toate cele bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Adi pt. raspunsul promt. In timp ce deschideam un nou subiect cu NZ, am gasit foarte multe site-uri cu poze extraordinare din NZ, poze care vor face NZ sa arate altfel decit doar vorbe... Pe parcursul descrierii mele am sa ma straduiesc sa caut cit mai multe site-uri , ca vad ca exista, unde toti ar putea intra si sa vada aceste poze minunate din NZ. Iar pe fototur in limita timpului am sa mai incerc sa mai postez ceva, poate tine. Am incercat si cu lista de tari , am incercat tot ce am crezut ca poate sa mearga , oricum e fain site-ul si se merita vizitat. Toate cele bune! Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...