Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii vostri intra pe forumul DC ?


Recommended Posts

Ca al meu nu intra niciodata. Si se mira de ce sunt eu asa dependenta de el. Nu ca nu i-ar place copii (cu al nostru e f.f. grijuliu), dar pur si simplu nu intelege de ce sunt eu asa pasionata de forum, zice ca pot sa obtin informatii despre cresterea copiilor si din alte surse nu neaparat de pe net. (mai creste si factura …...[xx(] din cauza asta). La voi cum este ? Bineinteles ca se exclud din discutia de fata membrii masculini cunoscuti ai forumului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ar intra si al meu saracu` dar nu pricepe o boaba[:D]Si taaare il mananca curiozitatea cand vede ca stau cu orele cu nasul in laptopul meu si vb cu voi[}:)] M-a intrebat el in mare cam despre ce discutam,i-am aratat unele poze de-ale fetelor cu bebei lor. Cel mai tare a fost interesat de bebelusii jumi-jumi. Cica si-a facut o idee cam cum o sa arate viitorul nostru copil[:D]. Dar nu ii mai arat nici o pozica pt ca a inceput sa devina sacaitor si sta pe capul meu cand mi-e lumea mai draga si tot ma pune sa cotrobai prin albumele fetelor[:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o veste minunata,caci al meu sot a descoperit DC si tot el mi-a pus nume si parola de logare.Sigur ca intra ori de cate ori are timp si binenteles atunci cand nu sunt eu. Cand am nascut chiar a scris cateva subiecte de discutie si a raspuns multora la problemele legislative. Cat priveste factura draga OANA,spunei sotului ca asa cum intra el pe net pentru treburile lui,care se platesc si incarca factura,tot asa vrei si tu sa vezi ce mai e nou in marea familie DC,ca sa nu mai vorbim cate sfaturi bune se dau la patintii intreaba,parintii raspuns in miez de noapte cand poate doctorul de familie doarme bustean. Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Oana, sotul meu e la fel ca al tau in aceasta privinta. Insa, la noi e putin mai diferit, deoarece nu avem net acasa si sunt nevoita sa merg la net cafe ca sa vb cu voi. El ma cearta cand vine vorba sa merg la net, si-mi zice ca pot sa ma documentez din carti despre copii. Insa eu le-am cam rasfoit pe toate!!Si tot vin la net cafe....deocamdata, pana reusim sa bagam internet,numai sa se mai ieftineasca,ca nu ne permitem 1 milion pe luna net acasa. Pupici Dana&bb Andy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotzul meu,nu numai ca nu intzelege limba romana dar nici sa vrea nu ar avea timp sa intre pe DC;iar daca totushi i-ar trece prin cap sa vrea...pc-ul e deja super ocupat de subsemnata [:D] Oricum,kiar daca nu citeshte el ce scrie pe forum,shtie in proportzie de 90% cam tot ce "mishca",pentru ca mereu ii spun ce se discuta shi este foarte incintat de raspunsurile ce le primesc de la voi in legatura cu problemele pe care le am,de promptitudinea cu care se raspunde la subiectele ce "ard" shi de cite ori simte ca nu-s multzumita de vreun raspuns dat de medic,ma trimite repede la pretenele mele de aici [dc] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu nu intra de capul lui pe forum, insa ma intreaba seara ce am mai citit si ce mai e nou pe aici??? Cateodata ii mai las cate o fereastra deschisa cand e ceva interesant si pentru el, sau mai citeste el daca gaseste vreo fereastra deschisa, nu inainte de a ma intreba daca are voie - i-am spus ca forumul asta nu e pentru el si mai sunt si subiecte la care nu are voie [:D] si el e baiat finutz. De factura??? Cateodata nici nu stie ce bani are in cont. Sotul meu nu prea e la curent cu cheltuielile sau facturile. Eu le platesc, eu manevrez banii, el doar ii castiga. In ultima vreme am avut internet non-stop la cererea mea si el a fost de acord, nu a facut obiectii pentru ca nici nu e foarte scump aici internetul. Pupici si numai bine, Mamamariana & Co.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu nu intra niciodata pe forum. De cand am descoperit forum-ul, sotului meu ii place sa ii povestesc ce noutati mai apar pe aici, dar sa intre el din proprie initiativa nu cred ca il voi vedea vreodata[:D]. Eu ii spun forumului astuia "forumul pentru fete" [colegi] ca aici ("in Germania") mai avem unul care este poreclit "forumul pentru baieti" (nu spun care sa nu fac reclama mascata [:D])... asa ca seara cand vine de la servici ii povestesc ce mai zic fetele pe forum [bis] Numai bine[flo], Katink Timpu-i un ac, iar noi suntem ata din el...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...