Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii vostri intra pe forumul DC ?


Recommended Posts

Sotiorul meu nu intra pe internet(nu prea se pricepe), dar nici n-are nevoie ca ii povestesc eu mereu ce-am mai citit pe aici. daca gasesc ceva ce cred ca l-ar interesa, ii arat si lui si isi mai da cateodata cu parerea. Oricum, nu prea reuseste sa inteleaga ce fac eu atata timp pe aici Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
al meu s-a facut si membru! mai intra de la el de la servici, stie ca sunt si eu permanent logata! si tot incearca sa bata recordul la tetris, da are un laptop cam bunutz si ii cad caramizile repede, cica![zid] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=bubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

al meu sot face misto de mine. Nu se pune problema sa comenteze si cand am nascut unul din primele anunturi a fost la DC, cand are Maria vreo problema...ia intreaba tu si pe DC[:D]. marele lui regret e ca a ratat intalnirile....cica full de mamici misto unde naiba sa mai cunosti atatea pe m2???[:D]. marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu nu intra pe site, nici pe Internet in general, doar de nevoie, dar ii povestesc eu despre lucruri mai interesante, si a citit cu mare placere toate povestirile lui Julie de la Calatoriile sufletului pe care le printez de fiecare data. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nuuuuuuuu.........nu intzelege romaneshte[?], deshi tare i-ar placea sa vada ce zic fetele shi baietzii pe aici. insa ii povestesc ce se intapla pe la DC shi chiar facem nishte tratamente naturiste din zona:))) asha ca familia Makris e prezenta la apel!!! biankita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop tzop si eu! inca nu am sotz, doar prieten... potsa raspund si eu? k. si tacerea este un raspuns...[:D] nu nu intra.. nu are timp, munca lui inseamna multa trepadusheala pe teren, iar acasa nu am pus internet si apoi, nu prea intelege care i treaba cu net ul, in special chat ul mi place de el, este un tip discret pupici grasuni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...