Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii vostri intra pe forumul DC ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si sotul meu intra, sa vada ce ma sfatuiti voi in legatura cu dovortul, etc... si-a facut chiar mai multe ID_uri, unul cu nume de fata... pe care le-am aflat.. ha .ha... sunt rautacioasa. MI-ar fi facut placere sa intre sa vada ce mai fac copiii, cum se mai cresc... Asa ca da, intra, sa vada cum il barfesc :D[zz] ca in rest e ocupat cu altele....[vampa][gica][cina2][xinpat] Mihaela si bb Iulia Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Cary Cat priveste factura draga OANA,spunei sotului ca asa cum intra el pe net pentru treburile lui,care se platesc si incarca factura,tot asa vrei si tu sa vezi ce mai e nou in marea familie DC,ca sa nu mai vorbim cate sfaturi bune se dau la patintii intreaba,parintii raspuns in miez de noapte cand poate doctorul de familie doarme bustean.
Cary, stii, faza e ca el nu prea mai intra deloc pe Internet, la inceput intra dar acum s-a plictisit si intra doar din an in pasti, numai atunci cind are ceva special de cautat. Asa ca nu pot sa spun ca el incarca factura, pentru ca stiu bine ca numai eu o incarc….. ...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici sotul meu nu intra pe DC, desi l-am pisat la cap la inceput, fiind foarte entuziasmata da descoperirea mea. Dar nici nu comenteaza pentru ca stie ca-mi prinde bine, ca-s incantata si de cateva ori, cand aveam dileme referitoare la copiii nostri, l-am auzit zicand "Intri tu pe forum si ne lamurim". De-atunci, nu pierd niciodata ocazia sa-i amintesc ce mana cereasca e site-ul si il tin la curent cu subiectele mai interesante. La ultima factura de telefon a venit cu sugestia sa ne punem internet prin cablu ca, l-a cat stau pe net, e mai rentabil. Elena, mama Oanei si a lui bb Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...