Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

cineva din tineretului?...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 months later...
hello, fetelor si eu stau in Tineretului 25 si vreau sa-mi spuneti la ce gradi sa o dau la anul care vine pe Anna (2 ani si 9 luni). Voiam la Melba sau Ariel dar nu desconsider nici gradi de pe Tohani sau din spatele pietei norilor. Ce ziceti ?[bonjovi] melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Da, da, si eu stau in Tineretului. De multe ori prin parc, asta vara, cand intram in vorba cu vreo mamica ma gandeam ca poate o stiu de pe site.... Fetita mea are 1 an si 11 luni. La un moment dat ma gandeam sa o dau la cresa Tohani dar nimeni nu stie nimic despre ea.... Deocamdata s-a rezolvat cu supravegherea ei, sa vedem pentru cat timp. Lavi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
[hia] Si eu am locuit in Tineretului pana in 1990.Mai exact pe str. Trestiana nr.7 bloc 10. Aveam foarte multe prietene prin Z-uri. Am invatat la scoala 97 pana in clasa a 4-a, la clasa d-nei invatatoare Grunta Cristina. Am avut o prietena ffff buna, Cristina, care avea un frate mai mic Tavi.Inainte de revolutie au plecat in America si mi-a promis ca imi scrie. Am asteptat cu multa nerabdare scrisorile ei. Am ramas cu asteptatul, ptr ca stiti cum era pe vreme lu' ceasca, dar eu habar nu aveam ce se intampla. M-as bucura tare mult sa imi regasesc din prietene: Georgiana Dima(Nana-colega de clasa), Andreea(colega de clasa), Alina, Sandrina, Andreea, Simona, Dana, Petruta, Corina Nitzuica+Anca, Georgiana, offff si multe altele dar nu imi amintesc nume .......si Ana-Maria................ Nu imi amintesc decat prenumele, din pacate. Sa speram ca am noroc[cheers] Madalina(soldatel)mami de Antonia&Lukas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...