Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au aparut tablete push up (pt. sani)!!?


Recommended Posts

Au facut reclama la tablete (naturiste ) pt. refacerea saniilor! ceva push up 1,2 sau 3 (in functie de marime) costa cam 600.000 lei. Eu am alaptat 1 an si 29 zile , deci am ramas cu ceva urmari. Nu ca as fi avut cine stie ce inainte dar... A mai auzit sau vazut cineva reclama, ce parere aveti ? (am o durere groaznica de cap si sper sa ma fi exprimat pe intelesul tuturor) Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am vazut si eu reclama pe PRO TV. Problema ca acestea nu costa 600.000 cum ai scris tu ci vreo 14.000.000 lei (sunt ceva reduceri.. de vreo 4 mil. la 3 cutii luate..) Poate chiar functioneaza in acest sens( si eu imi doresc marirea[grasa] sanilor ) dar nu imi pot permite o asemenea cheltuiala!!!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus un astfel de mesaj la ''Interzis mesajelor in ideea ca cineva care a aflat de vreo astel de metoda sa ne spuna si noua...dar pana acum nu am aflat ceva concret... Este o reteta cu pulbere de marara ... am incercat sa iau insa mi s-a facut rau de la gustul acesteia ... si am renuntat.. Am aflat de existenta unor medicamente hormonale ... dar nu stiu nimic concret ..ce ci cum... Poate ca exista cinena care chiar a luat asa ceva si stie mai multe....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de cgabriela
Au facut reclama la tablete (naturiste ) pt. refacerea saniilor! ceva push up 1,2 sau 3 (in functie de marime) costa cam 600.000 lei. Eu am alaptat 1 an si 29 zile , deci am ramas cu ceva urmari. Nu ca as fi avut cine stie ce inainte dar... A mai auzit sau vazut cineva reclama, ce parere aveti ? (am o durere groaznica de cap si sper sa ma fi exprimat pe intelesul tuturor) Gabi
Draga Gabi, Produsele sunt ale firmei SRR NATURAL. Pentru mai multe detalii incearca la www.srrnatural.ro Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lili257
Este o reteta cu pulbere de marara ... am incercat sa iau insa mi s-a facut rau de la gustul acesteia ... si am renuntat..
Poti incerca tinctura de marar in apa;e suportabila. Cat despre pastilele astea miraculoase...praf in ochi!Din ce-ar mai trai plasticienii?[:D] [gravi]Irina & Vevemica & margica din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE ACESTE MEDI8CAMENTE SUNT O MARE TEAPA AS VREA SA POT SPUNHE CU LUX DE AMANUNTE DE UNDE STIU DAR DIN MOTIVE OBIECTIVE NUI O POT FACE ACESTE MEDICAMENTE SUNT O MARE PACALEALA CA DE ALTFEL TROATE PRODUSELE ACESTEI FIRME. RECLAMELE SUNT MINCINOASE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...