Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au aparut tablete push up (pt. sani)!!?


Recommended Posts

bibi are dreptate!! Nu va apucati sa cheltuiti bani pe niste produse de [consti], scuzati expresia!.Hai sa-ti spun ceva, dc ma crezi sau nu. Sanul este tesut adipos nu muschi. Este legat de muschiul pectoral si daca vrei ceva rezultate du-te la sala si lucreaza-ti pectoralii[greutati].De asemenea poti face dusUri alternative cald/rece sau dc rezisti sa-ti masezi sanii cu cateva cubulete de gheata(asta poa s-o faca si sotul[olala]), dar doar cateva! Face bine la circulatie.Gheata dusurile si sala nu cred ca pot costa chiar asa de mult asa ca dc nu da rezultate n-are de ce sa-ti para rau.Oricum, la mari rezultate sa nu te astepti(adica sa nu crezi c-o sa ti se ridice pana-n gat) deoarece conteaza si de cat sunt de slabite ligamentele care leaga tesutul adipos de muschi si astea nu se pot lucra. Pupici si multa bafta! Lorelai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hai sa fim serioase!!! Aceste produse sunt tepe pentru fraieri sau pentru naive...intr-adevar de[consti]! Chiar nu stiu cum de Ministerul Sanatatii le permite sa faca atata reclama. Nu va dati seama ca daca ar fi atat de bune chirurgii plasticieni ar taia frunza la caini,Pamela ar cumpara "la greu" si ar fi MULT,MULT,MULT,MULT mai scumpe!!!!!!!!!!! Si eu am nascut si sunt putin complexata de noul aspect al sanilor mei.Tare as vrea o minune dar din pacate cea mai sigura cale este .,...implantul...pe care nu am de gand sa-l incerc Multi pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei.... nu ati inteles voi bine cum se administreaza... nu se inghit, ci se pun sub sani sa ii... push-up. Pentru rezultate spectaculoase, se administreaza cu tot cu cutie. Eu nu cred in asa ceva. De tinctura de marar auzisem si eu. Am incercat o perioada... de 3 zile. M-am lasat... Va multumesc ca mi-ati confirmat ca nu sunt singura care trece prin "drama" aceasta dupa nastere. Mihaela si bb Iulia Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...