Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vreti sa facem REVELIONUL... in Alpi ? :D


Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Ana
Adela mie mi-a placut f. mult Tirolul vara, si vreau sa-l vad si iarna. Imi poti trimite datele gasite de sotul tau? Mersi Ana
http://www.skicasa.de/buchung/buchung.htm?userlang=01&so=59&partnerid=593990&css_style=itafracasa.css&countrycode=A&place=IMST Adela & [biz]Julia (1 an si 3 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am stat in Bad Reichenhall la hotel"Am Schroffen",defapt era cu apartamente de vacanta(2-3-4 camere,baie,bucatarie,terasa)si am platit cam 60 euro/noaptea/apart cu 2 camere.Cu mincarea ne-am descurcat noi,exista si restaurant in hotel,supermarketuri in zona,etc. Biletul l-am luat prin "Interhome". Daca ne hotarim repede,eu pot sa dau telefon si sa intreb de rezervari pt Sylvester-Party.O sa caut daca au pagina de net. Catrinel,nu am fost la Königsee,desi ne-ar fi placut.Poate cu prima ocazie... [pup]Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mi-ar place atat de mult sa ne inscriem si noi pe lista, insa... Am vorbit cu sotul meu aseara despre asta, inca nu stim cum mai evolueaza situatia la noi pana atunci( in cca, 6 saptamani sotul meu va fi operat din nou), poate reusim si noi sa ajungem, sper sa nu fie prea tarziu sa mai gasim o camera... Uf..... ari&celine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...