Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Avetzi mereu kef de gatit?


Recommended Posts

Eu in general gatesc foarte mult, cate odata si zilnic, dar tot asa cate odata ma apuca o moleseala de nici sa ridic un deget nu pot. Ma mai enervez cand m-i se epuizeaza rapid toate ideile de meniuri,dar imi trece repede pentru ca trebuie sa incropesc ceva de mancare la foc automat! In rest, imi place , mai ales cand imi ies mancarurile sofisticate si dulciurile rafinate!Si apoi sa te tii Petra, de cura de slabire!!!!Dar sunt OK inca la greutate!! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dupa cum ai spus si tu Erika nici eu nu am chef intotdeauna de gatit ,mai am si o bebita mica care nu ma lasa sa dorm noptile deloc,dimineata ma trezesc de zici ca-s buimaca.Si piciul meu incepe sa ma bata la cap si tot asa lantul slabicunilor.Cind erau caldurile in vara si curgea apa pe mine sa vezi ce fugeam din bucatarie,noroc cu sotul meu car-i bucatar bun si duminica el gateste.Sa vedeti ce hamburgeri buni face si ce mincare deliciaosa face.Soramea mare si Florys sint mari bucatarese.Hai ca v-am dat de gol fetelor[zz][pofta][pofta]Visez acum ca de sint la distanta la eclerele bune ale tale Madelaine si la sarmalutele alea superbe.Eu nu fac sarmale ca varza de aici e tare greu de desfacut.Apropo fetele din Canada gasiti undeva varza murata?Eu sint in mOntreal dar nu am vazut varza ca la noi.Va pupam Catan piciul nazdravan si bebita Cindy.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu gatitul e problema, ca pe-asta de cele mai multe ori il fac cu placere, si ma ajuta si el aproape mereu. Adevarata problema e cu ordinea si curatenia in casa.....acolo imi dispare cel mai repede cheful...daca ar fi dupa mine as sta 24 din 24 in bucatarie, numai sa nu ma pui la matura si sters praful [:p]. Dar din pacate nu se poate....desi ma ajuta mult la treburile casnice, cand vine vorba sa le impartim, amandoi ne batem pe bucatarie..... Iar cand chiar n-am chef de curatenie, gasesc ceva cu care sa-l santajez s-o faca el.....dar stiu ca nu pot sa abuzez [:p], asa ca de cele mai multe ori, cu sau fara chef, tot trebuie sa o fac!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi gatim impreuna la sfarsit de saptamana si atunci o facem cu placere. Iar la mese festive sau pentru musafiri il las pe sotul meu care se descurca minunat la astea si mie nu imi pare rau deloc. Asa ca ...am ajuns sa imi placa sa gatesc desi inainte de a ne casatori habar nu aveam. Si noi la curatenie stam mai prost cu cheful..da cum nu avem incotro ne impartim si acolo sarcinile. Pentru bb gatesc doar eu si asta zilnic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da!!!! Dar eu gatesc destul de rar, asa ca pot sa fac ce am eu chef si e totul OK. Acum, ca nu sunt acasa, fac tot felul de incercari (de obicei reusite), si uite asa mai ies din banalitate. Plus, vorba fetelor, cand vezi ce retzete sunt postate pe site, chiar ca te apuca cheful de "ceva bun". Shi iese....mmmmm Pofta mare! Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...